Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Rovus Филтри за Nano Прочистувач на воздух

Photo
Video

Вашиот Rovus Nano Прочистувач на воздух нека биде во најдобра состојба за да може да ги прочисти сите честички од воздухот, како прашина, бактерии, вируси, полен и спори, со овој сет од два заменски филтри. Специјално дизајнирани HEPA H13 филтри кои отстрануваат загадувачи со нано големина и антибактериски слој кој спречува непријатни мириси.

Rovus Филтри за Nano Прочистувач на воздух
2.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 6
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Вашиот Rovus Nano Прочистувач на воздух нека биде во најдобра состојба за да може да ги прочисти сите честички од воздухот, како прашина, бактерии, вируси, полен и спори, со овој сет од два заменски филтри. Специјално дизајнирани HEPA H13 филтри кои отстрануваат загадувачи со нано големина и антибактериски слој кој спречува непријатни мириси.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Почист, поздрав воздух за сите простории

Rovus Nano Прочистувачот на воздух користи четири технологии за да го прочисти воздухот кој го дишете, со моќна HEPA филтрација, UV-C ламба и јонизатор, за брзо и ефикасно отстранување на штетните нано честички пред да предизвикаат иритации, алергии и болести и антибактериски третман за спречување непријатни мириси и развивање бактерии на филтерот.

Rovus Nano Air Purifier Filters

Вашиот прочистувач нека биде во најдобра состојба

Со тек на време, филтерот ќе се запуши и ќе стане помалку ефикасен бидејќи ги заробува сите честички од воздухот. Вашиот прочистувач ќе биде во најдобра состојба со овој специјално дизајниран сет со заменски филтри кој содржи HEPA филтер со антибактериски третман и пред-филтер со јаглен.

Rovus Nano Air Purifier Filters

Прочистување на домот со HEPA квалитет

HEPA е кратенка за високо-ефикасно прочистување на воздухот и HEPA филтрите се наоѓаат во многу квалитетни производи чија цел е да го прочистат воздухот и да ја контролираат контаминацијата, во фабрики, болници и повеќе. HEPA H13 филтрите можат да прочистуваат со 99.95% ефикасност и лесно да ги отстранат најситните нано честички. И запомнете – антибактерискиот слој ќе спречи развивање на бактерии и лоши мириси на филтерот. 

Rovus Nano Air Purifier Filters

Активен јаглен

Пред-филтерот со активен јаглен ќе ги елиминира непријатните мириси, чадот, мирисот од готвење и мирисот од миленици. Исто така, одличен е во апсорбирање на формалдехид и испарливи органски состојки и други штетни гасови.

Rovus Nano Air Purifier Filters

Лесно се заменуваат

Rovus Филтрите за Nano Прочистувачот на воздух се сет резервни филтри. Лесно се заменуваат, само извадете го стариот филтер и заменете го со нов.

Rovus Nano Air Purifier Filters

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star