Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Multipurpose Сет додатоци

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-83%

Сетот додатоци е наменет за користење заедно со овој апарат за најдобри резултати во чистењето. Ги вклучува сите потребни додатоци за извршување на сите задачи во чистење без многу труд: 1х мала и поголема четка за повеќенаменско чистење, 1х мала и поголема четка за интензивно чистење, 1 крпа за чистење подови и 1 крпа за рачно чистење со пареа.

Rovus Multipurpose Сет додатоци

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 119,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Сетот додатоци е наменет за користење заедно со овој апарат за најдобри резултати во чистењето. Ги вклучува сите потребни додатоци за извршување на сите задачи во чистење без многу труд: 1х мала и поголема четка за повеќенаменско чистење, 1х мала и поголема четка за интензивно чистење, 1 крпа за чистење подови и 1 крпа за рачно чистење со пареа.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Различни алатки за чистење за различни дамки и нечистотија

Четките во сетот се дизајнирани за чистење ќошеви и сите тешко достапни места, додека крпите кои се вклучени во сетот ќе ви овозможат да исчистите различни видови на подни површини со својот состав кој е специјално изработен за отстранување на нечистотија.

Сетот додатоци за Rovus Повеќенаменската станица за чистење 19во1 содржи 4 четки за тврдокорни дамки и отстранување нечистотија и 2 крпи за сите површини, за брзо и ефикасно решение.

 • 1 мала и 1 поголема четка за повеќенаменско чистење
 • 1 мала и 1 поголема четка за темелно и интензивно чистење
 • 1 крпа за различни површини за џогирање на подовите
 • 1 крпа за рачно чистење со пареа

Со овој сет додатоци секогаш ќе бидете подготвени за предизвик. Ви овозможува да ги добиете најдобрите резултати со користење на четките и крпите, кои се специјално дизајнирано со висококвалитетни материјали за да им понудат најдобра нега на вашите површини. Користете различни четки за различни ситуации, за генерално или интензивно чистење.

Вклучува дополнителна крпа за подови за отстранување на секаков вид нечистотија, без оштетување на подовоите. Нивната употреба со Повеќенаменската станица за чистење 19во1 со жешка но сува пареа е најдобро решение за чистење на вашиот под.

Пластични четки за нежно триење и мрежести четки за упорни дамки

Пластичните четки се уникатно обликувани и совршени за нежно не ефикасно триење на дамки од теписи, облека, мебел и тешко достапни места. Мрежестите четки пак се дизајнирани за потврди, упорни и масни дамки внатре или надвор, за поинтензивно и длабинско чистење. Со зголемување на моќта на чистење овие четки нудат најдобри резултати.

2 микрофибер крпи за чистење на подовите и рачно чистење

Ефикасно отстранете ја нечистотијата и маснотиите со овие крпи. Совршени за грижа на деликатните подни површини, како и за отстранување на дамките. Имајте дополнителна крпа за подови и рачно чистење, особено практична кога треба да исчистите поголема површина или неред.

Еколошко чистење

Овој повеќенаменски сет обезберува чиста околина за вас и вашето семејство. Ако го земеме во предвид фактот дека чистите само со вода. тоа значи дека вие се грижите за околина додека го нудите најдоброто за домот.

Дополнителни информации

Сетот вклучува:

 • 1 мала четка за повеќенаменско чистење
 • 1 голема четка за повеќенаменско чистење
 • 1 мала четка за темелно и интензивно чистење
 • 1 голема четка за темелно и интензивно чистење
 • 1 крпа за различни површини за џогирање на подовите
 • 1 крпа за рачно чистење со пареа

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star