Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Rovus Manual Window Cleaner Сет дополнителни крпи

Photo
Video

Брзо и идеално чистење со дополнителниот сет додатоци за поголеми површини.

Rovus Manual Window Cleaner Сет дополнителни крпи
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Брзо и идеално чистење со дополнителниот сет додатоци за поголеми површини.

Дознајте повеќе
Детали за производот
  • Сетот вклучува 2х високо-квалитетни крпи за прозори за мокро и суво чистење.
  • Иделни за чистење поголем број на прозорим огледала или туш кабини.
  • Направени од полиестер.
  • За чистење или освежување на површините.
Технички карактеристики
Материјал полиестер
Тежина 0,034kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star