Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Сет дополнителни крпи

Photo
Video

Двете резервни навлаки за Rovus џогерот со систем за распрснување секогаш може да се покажат како корисни кога ви е пторебно да исчистите поголем неред или поголем простор. Без да ви го наруши темпото, едноставно заменете ги нечистите со чисти крпи и исчистете го нередот за рекордно време. Навлаките се соодветни за било каков тип на под. Тие можат да се перат во машина и да се користат повторно.

Rovus Сет дополнителни крпи
490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Двете резервни навлаки за Rovus џогерот со систем за распрснување секогаш може да се покажат како корисни кога ви е пторебно да исчистите поголем неред или поголем простор. Без да ви го наруши темпото, едноставно заменете ги нечистите со чисти крпи и исчистете го нередот за рекордно време. Навлаките се соодветни за било каков тип на под. Тие можат да се перат во машина и да се користат повторно.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Полесен начин на чистење со поголем сјај

Зошто да трошите време и напор кога го имате најдоброто решение за чисти подови? Овие микрофибер крпи лесно се менуваат и се најлесното решение за чистење. Со нив подот ќе сјае. Со Ровус крпите од микрофибер:

  • Ќе соберете повеќе прашина и нечистотија отколку со класичните џогери.
  • Тие се супер апсорбирачки и брзо ја собираат водата и влагата.
  • Брзо се сушат и не оставаат траги на вашиот под.

Суво или мокро чистење на секоја површина

Крпите од микрофибер се соодветни за суво и мокро чистење на секоја површина: ламинат, линолеиум, плочки, мермер и друго!

Може да се користат до 120 пати!

Најдоброто од сè е тоа што не ви требаат никакви средства за чистење. Само ставете ги во машина за перење и повторно може да чистите со нив - крпите може да се искористат до 120 пати.

Одговараат на Rovus Spray Mop - џогерот со системот за распрснување

Крпите од микрофибер совршено одговараат со Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрснување, но може и посебно да ги користите.

Суво или мокро чистење на секоја површина

Крпите од микрофибер се соодветни за суво и мокро чистење на секоја површина: ламинат, линолеиум, плочки, мермер и друго!

Одговараат на Rovus Spray Mop - џогерот со системот за распрснување

Крпите од микрофибер совршено одговараат со Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрснување, но може и посебно да ги користите.

Технички карактеристики
Димензија 39 x 13 см
Материјал полиамид, полиестер

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Magica Ristova

www.topshop.com.mk

Najdobri ste
Super

1 производ(и)

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ