Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-7%

Одржувајте го вашиот дом да биде уреден и организиран со корпата на расклопување на Ровус. Оваа практична корпа се состојат од дизајн на превитикување и со тоа се зачувува просторот; Едноставно одвиткајте ги кога ќе ви бидат потребни и соберете ги кога повеќе нема да ви бидат потребни.

*Во моменот достапна е само корпата со димензија L: 26,5 см. отворена; 7,5 см. склопена

Rovus Корпа на склопување

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 919,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Одржувајте го вашиот дом да биде уреден и организиран со корпата на расклопување на Ровус. Оваа практична корпа се состојат од дизајн на превитикување и со тоа се зачувува просторот; Едноставно одвиткајте ги кога ќе ви бидат потребни и соберете ги кога повеќе нема да ви бидат потребни.

*Во моменот достапна е само корпата со димензија L: 26,5 см. отворена; 7,5 см. склопена

Дознајте повеќе
Детали за производот

Корпа на склопување за секој дом

За да ги одржуваме нашите домови да бидат убави, чисти и уредни, нам обично ни се потребни различни корпи и кофи за да се организира сето чистење и задолженијата со алиштата за перење. Но обично, ние се справуваме со ограничениот простор, и регуларните корпи и кофи обично завземаат премногупростор за да ги чуваме работите во нив. Со корпите на расклопување на Ровус вие можете да запрете со грижите туку едноставно отворете ги секојпат кога ќе ви бидат потребни и склопете ги и стваете ги на страна кога повеќе нема да ви бодат потребни!

Тие се совршени за користење во вашето купатило, шпајз, гаража, кога одите на кампување, во студентски домови или било каде просторот е ограничен, и и ти еможат да бидат користени за чување играчки, облека и други работи. Со нив, вие можете да ги организирате вашите активности по домот без да жртвувате од скапоцениот простор за да ги чувате после употреба.

Rovus Collapsible Basket

Дизајн кој овозможува расклопување и со тоа сочувување на просторот

Главната предност на корпите на расклопување на Rovus е нивниот уникатен дизајн. Тој овозмпожува тие брзо и лесно да бидат отворени и расклопени во нивната целосна големина кога тоа ќе ви биде потребно, а потоа да ги склопите и да ги сместите било каде. .

Бидејќи тие го заштедуваат просторот колку што се и функционални, овие корпи моат да носат 10 до 15 кг и се направени од материјал во кој не е присутна БПА хемикалијата. Горниот раб и дно се состојат од тврд материјал кој нуди екстра поддршка додека нелизгавите рачки за носење овозможуваат сигурен дофат за полесно подигнување на товарот.

  • Извадете ја корпата и отворете ја кога ќе сакате да ја користите.

  • Соберете ја за да биде соодветно сместена.

Дополнителни информации

*Во моменот достапна е само корпата со димензија L: 26,5 см. отворена; 7,5 см. склопена

Технички карактеристики
Димензија S: 24,5 см. отворена; 5 см. склопена ; M: 27 см. отворена; 7 см. склопена; L: 26,5 см. отворена; 7,5 см. склопена

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома