Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до 70%

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Handy Heater Апарат за затоплување

Photo
Video
-48%

Rovus Handy Heater е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу вас да биде пријатно топол дури и за време на студените денови. Апаратот е лесен за користење – едноставно вклучете го, прилагодете го термостатот од 15 до 32°C и поставете го тајмерот. Тој е мошне штедлив и вам ќе ви биде удобно и топло за само неколку денари дневно!

Rovus Handy Heater Апарат за затоплување

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Handy Heater е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу вас да биде пријатно топол дури и за време на студените денови. Апаратот е лесен за користење – едноставно вклучете го, прилагодете го термостатот од 15 до 32°C и поставете го тајмерот. Тој е мошне штедлив и вам ќе ви биде удобно и топло за само неколку денари дневно!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Трансформирајте го студениот простор во пријатна средина без зголемување на сметката за струја

Почнува да ви застудува, а не сакате да ја зголемите сметката за греење? Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно?

Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви го претставуваме Rovus Handy Heater, Апарат за затоплување со керамички дизајн која ви нуди моментална топлина.

Rovus Handy Heater се вклучува директно во штекер и не зафаќа воопшто простор. Одличен за догревање на помали простории.

 • 1. Само вклучете ја во штекер

  Handy Heater нема кабли и не зафаќа простор на подот. Само вклучете ја во штекер и притиснете го копчето оn/off. Веднаш почнува да загрева.

 • 2. Наместете го термостатот

  Со термостатот добивате прецизна контрола на температурата и 2 брзини на дување.

3. Затоплете ја секоја соба во вашиот дом и работните простории

 • Дневна соба

 • Спална соба

 • Бања

 • Детска соба

 • Гаража

 • Канцеларија

Безбеден апарат за затоплување со кој немате зголемување на трошоците

 • безбеден керамички елемент за загревање
 • пластично куќиште кое останува ладно
 • автоматска функција на исклучување

Троши неверојатно малку електрична енергија.

Дополнителни информации

Карактеристики на Handy Heater:

 • Пластично куќиште
 • Керамички елемент за загревање
 • 350 W (25 C)
 • 400 W (0 C)
 • 120 V AC 60Hz
Технички карактеристики
Дополнителни информации Приагодлив термостат: 15ºC - 32ºC
Напон: 220-240 V
Моќност 370 W

Рецензии од купувачи 8 рецензии

4,85

38 рецензии

31-38 of 38

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

PAVEL

www.topshop.cz

10.3.2017

Одличен производ. Го препорачувам. Многу сум задоволен/на.

Eda

www.topshop.cz

07.3.2017

X
Одлично загрева, не е многу гласен, ќе го користам во викендичката.

Kukuluny

www.topshop.cz

06.3.2017

Ми се допадна уредот уште на прв поглед, дизајнот е навистина убав. Разбирливо е дека не можете да очекувате повеќе, кога количината на потрошена електрична енергија ќе се трансформира во потребната топлина, апаратите за греење отсекогаш биле 100% ефикасни, не можете да ги измамите физичките закони, но како дополнителен извор на топлина е многу погоден/функционален.

Roman

www.topshop.cz

23.2.2017

Го користам во мојата викендичка. Убаво е кога сакам да се загревам малку повеќе во вечерните часови. Покрај тоа, не е неопходен кабел и има убав дизајн. Што повеќе да посакам?

a

www.topshop.lt

02.2.2017

Не е лош
Истото можете да го купите во пошта. Иста е цената.

hejky

www.topshop.cz

29.1.2017

Одличен е, многу сум задоволен/на!!!

Tomas

www.topshop.lt

17.12.2016

Здраво, може ли да ми кажете дали го имате производот на залиха? Топ Шоп: Почитувани, со задоволство ве известуваме дека производот можете да го купите на сите наши продажни места, односно, во продавници, на интернет и на телефон.

milijonierius

www.topshop.lt

10.11.2016

Совршено
Цената е во ред, компактен е, едноставен за пренесување, речиси го собира и во џеб и можете да ја прилагодите температурата.

31-38 of 38