Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до 70%

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Handy Heater Апарат за затоплување

Photo
Video
-48%

Rovus Handy Heater е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу вас да биде пријатно топол дури и за време на студените денови. Апаратот е лесен за користење – едноставно вклучете го, прилагодете го термостатот од 15 до 32°C и поставете го тајмерот. Тој е мошне штедлив и вам ќе ви биде удобно и топло за само неколку денари дневно!

Rovus Handy Heater Апарат за затоплување

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Handy Heater е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу вас да биде пријатно топол дури и за време на студените денови. Апаратот е лесен за користење – едноставно вклучете го, прилагодете го термостатот од 15 до 32°C и поставете го тајмерот. Тој е мошне штедлив и вам ќе ви биде удобно и топло за само неколку денари дневно!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Трансформирајте го студениот простор во пријатна средина без зголемување на сметката за струја

Почнува да ви застудува, а не сакате да ја зголемите сметката за греење? Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно?

Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви го претставуваме Rovus Handy Heater, Апарат за затоплување со керамички дизајн која ви нуди моментална топлина.

Rovus Handy Heater се вклучува директно во штекер и не зафаќа воопшто простор. Одличен за догревање на помали простории.

 • 1. Само вклучете ја во штекер

  Handy Heater нема кабли и не зафаќа простор на подот. Само вклучете ја во штекер и притиснете го копчето оn/off. Веднаш почнува да загрева.

 • 2. Наместете го термостатот

  Со термостатот добивате прецизна контрола на температурата и 2 брзини на дување.

3. Затоплете ја секоја соба во вашиот дом и работните простории

 • Дневна соба

 • Спална соба

 • Бања

 • Детска соба

 • Гаража

 • Канцеларија

Безбеден апарат за затоплување со кој немате зголемување на трошоците

 • безбеден керамички елемент за загревање
 • пластично куќиште кое останува ладно
 • автоматска функција на исклучување

Троши неверојатно малку електрична енергија.

Дополнителни информации

Карактеристики на Handy Heater:

 • Пластично куќиште
 • Керамички елемент за загревање
 • 350 W (25 C)
 • 400 W (0 C)
 • 120 V AC 60Hz
Технички карактеристики
Дополнителни информации Приагодлив термостат: 15ºC - 32ºC
Напон: 220-240 V
Моќност 370 W

Рецензии од купувачи 10 рецензии

4,85

38 рецензии

21-30 of 38

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jozef

www.topshop.sk

15.9.2017

Јозеф
Практична, ефикасна и навистина ефтина.

Eva

www.topshop.sk

15.9.2017

Ева
Одлична греалка, тивка е и не завзема воопшто простор. Идеална за студена зима.

cygan

www.topshop.pl

04.6.2017

Греалка
Единствен за таа цена. Удобен за употреба, мал и, што е најважно, ефикасен.

Dobrman

www.topshop.cz

14.5.2017

Тестимонијал
Сосема сум задоволен/на. Не ми се допаѓа само тоа што нема меморија кога ќе ја подесите температурата и тоа што вентилаторот е многу гласен.

Petr

www.topshop.cz

18.4.2017

!
Задоволен/на сум. Многу лесно загрева просторија со димензии 5 x 3 x 2,5 м на температура до 23 степени.

Maria

www.topshop.pl

30.3.2017

ПРЕПОРАЧУВАМ
Паметно, одлично работи и во ладно. Елегатно изгледа.

kamil

www.topshop.pl

24.3.2017

Корисен во куќата - имаме 3 соби, едната од нив е ладна поради прозорите, па затоа го користиме Handy Heater по 2-3 часа и топло е.

Zbigniew

www.topshop.pl

14.3.2017

прекрасна греалка
Го користам во приколката, многу е тивок и заштедува електрична енергија. По два часа е топло и пријатно во приколката. Го препорачувам особено за во кампови.

trouba co vše koupí

www.topshop.cz

13.3.2017

Одлично. Загрева совршено. Го користам во мојата викендичка и кога ќе пристигнам таму може да биде и до -5 степени. Едноставно е супер.

Petr

www.topshop.cz

12.3.2017

Го користам само една недела и многу сум задоволен/на, можам само да го препорачам.

21-30 of 38