Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до 70%

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Handy Heater Апарат за затоплување

Photo
Video
-48%

Rovus Handy Heater е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу вас да биде пријатно топол дури и за време на студените денови. Апаратот е лесен за користење – едноставно вклучете го, прилагодете го термостатот од 15 до 32°C и поставете го тајмерот. Тој е мошне штедлив и вам ќе ви биде удобно и топло за само неколку денари дневно!

Rovus Handy Heater Апарат за затоплување

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Handy Heater е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу вас да биде пријатно топол дури и за време на студените денови. Апаратот е лесен за користење – едноставно вклучете го, прилагодете го термостатот од 15 до 32°C и поставете го тајмерот. Тој е мошне штедлив и вам ќе ви биде удобно и топло за само неколку денари дневно!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Трансформирајте го студениот простор во пријатна средина без зголемување на сметката за струја

Почнува да ви застудува, а не сакате да ја зголемите сметката за греење? Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно?

Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви го претставуваме Rovus Handy Heater, Апарат за затоплување со керамички дизајн која ви нуди моментална топлина.

Rovus Handy Heater се вклучува директно во штекер и не зафаќа воопшто простор. Одличен за догревање на помали простории.

 • 1. Само вклучете ја во штекер

  Handy Heater нема кабли и не зафаќа простор на подот. Само вклучете ја во штекер и притиснете го копчето оn/off. Веднаш почнува да загрева.

 • 2. Наместете го термостатот

  Со термостатот добивате прецизна контрола на температурата и 2 брзини на дување.

3. Затоплете ја секоја соба во вашиот дом и работните простории

 • Дневна соба

 • Спална соба

 • Бања

 • Детска соба

 • Гаража

 • Канцеларија

Безбеден апарат за затоплување со кој немате зголемување на трошоците

 • безбеден керамички елемент за загревање
 • пластично куќиште кое останува ладно
 • автоматска функција на исклучување

Троши неверојатно малку електрична енергија.

Дополнителни информации

Карактеристики на Handy Heater:

 • Пластично куќиште
 • Керамички елемент за загревање
 • 350 W (25 C)
 • 400 W (0 C)
 • 120 V AC 60Hz
Технички карактеристики
Дополнителни информации Приагодлив термостат: 15ºC - 32ºC
Напон: 220-240 V
Моќност 370 W

Рецензии од купувачи 10 рецензии

4,85

38 рецензии

11-20 of 38

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Tóni

www.topshop.hu

15.10.2017

Одличен
Задоволен сум. Навистина работи кога ќе го вклучам.

franta

www.topshop.cz

05.10.2017

Rovus Handy Heater е одличен производ
Многу сум задоволен/на со Rovus Handy Heater. Ми препорачаа од Контакт центарот да купам две парчиња, за домот и за викендичката или гаражата. Не жалам за ова купување/оваа набавка.

JG

www.topshop.sk

03.10.2017

ЈГ
Многу сум задоволен. Го препорачувам овој производ.

Studennte

www.topshop.lt

03.10.2017

Задоволителен
Неодамна нарачав, и веќе ми пристигна. Во мојот дом беше многу влажно и рацете ми отрпнуваа откако седев цела ноќ на компјутер. Навистина многу е корисно. Само го вклучувам во струја и многу ми е поудобно. Овој производ е сосема доволен за мојата мала соба.

Julika

www.topshop.hu

03.10.2017

Незаменлив
Прекрасни, имам веќе 2 купено, веројатно и уште ќе си нарачам. Автоматски се исклучува кога ќе ја достигне температурата.

Ceci

www.topshop.hu

19.9.2017

одличен производ
Многу ми се допаѓа, ќе порачам и за некои членови од семејството.

Hanka

www.topshop.sk

16.9.2017

Одлична греалка
Ја купив греалката затоа што троши многу малку струја, брзо го загрева просторот и има елегантен изглед. Ќе го купам и за децата и за моите родители. Го препорачувам производот за сите оние кои имаат потреба дополнително да го стоплат просторот во текот на студените денови. .

Stenly

www.topshop.sk

15.9.2017

Станислав
Одличен производ. Со него ја загревав стаклената градина и беше сосема доволно за растенијата.

Romi

www.topshop.sk

15.9.2017

Роми
Одличен производ...

Honzo

www.topshop.sk

15.9.2017

Најдобро е.
Навистина е одлична греалка. Едноставна за употреба со одлични резултати. Троши многу малку енергија. Ја препорачувам.

11-20 of 38