Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Handy Heater Апарат за затоплување

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-84%

Rovus Handy Heater е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу вас да биде пријатно топол дури и за време на студените денови. Апаратот е лесен за користење – едноставно вклучете го, прилагодете го термостатот од 15 до 32°C и поставете го тајмерот. Тој е мошне штедлив и вам ќе ви биде удобно и топло за само неколку денари дневно!

Rovus Handy Heater Апарат за затоплување

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 299,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Handy Heater е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу вас да биде пријатно топол дури и за време на студените денови. Апаратот е лесен за користење – едноставно вклучете го, прилагодете го термостатот од 15 до 32°C и поставете го тајмерот. Тој е мошне штедлив и вам ќе ви биде удобно и топло за само неколку денари дневно!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Трансформирајте го студениот простор во пријатна средина без зголемување на сметката за струја

Почнува да ви застудува, а не сакате да ја зголемите сметката за греење? Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно?

Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви го претставуваме Rovus Handy Heater, Апарат за затоплување со керамички дизајн која ви нуди моментална топлина.

Rovus Handy Heater се вклучува директно во штекер и не зафаќа воопшто простор. Одличен за догревање на помали простории.

 • 1. Само вклучете ја во штекер

  Handy Heater нема кабли и не зафаќа простор на подот. Само вклучете ја во штекер и притиснете го копчето оn/off. Веднаш почнува да загрева.

 • 2. Наместете го термостатот

  Со термостатот добивате прецизна контрола на температурата и 2 брзини на дување.

3. Затоплете ја секоја соба во вашиот дом и работните простории

 • Дневна соба

 • Спална соба

 • Бања

 • Детска соба

 • Гаража

 • Канцеларија

Безбеден апарат за затоплување со кој немате зголемување на трошоците

 • безбеден керамички елемент за загревање
 • пластично куќиште кое останува ладно
 • автоматска функција на исклучување

Троши неверојатно малку електрична енергија.

Дополнителни информации

Карактеристики на Handy Heater:

 • Пластично куќиште
 • Керамички елемент за загревање
 • 350 W (25 C)
 • 400 W (0 C)
 • 120 V AC 60Hz
Технички карактеристики
Дополнителни информации Приагодлив термостат: 15ºC - 32ºC
Напон: 220-240 V
Моќност 370 W

Рецензии од купувачи 10 рецензии

4,85

38 рецензии

1-10 of 38

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Alina

www.topshop.lt

Handy Heater
Овој производ е со добар квалитет, цената е одлична. Го препорачувам ако во домот не ви е доволно топло. Можете да го вклучите и да се чувствувате многу попријатно.

Ramūnas

www.topshop.lt

Handy Heater
Го користам веќе втора година. Го користам за загревање на делот од куќата кој не го користиме, а во кој ми стојат цвеќињата во текот на зимата. Овој простор од околу 30м2 не го грееме. Дури и на -30°C како што беше минатата зима, загрева докај 5-7 степени. Многу сум задоволна.

Stefan

www.topshop.sk

Не ми се допаѓа
Ја купив греалката и не сум задоволна. Многу мала моќност, не го загрева ни просторот кој е 11 м2.

Pavel

www.topshop.cz

Одлично загрева
Го имам во тоалетот и сега е навистина пријатно да поминувам повеќе време таму.

Ivan

www.topshop.sk

Ја препорачувам за секое домаќинство
Одличен е. Имаме 2 греалки во просторија од приближно 30м2. Секако, свесни сме дека не може да ги исклучите радијаторите и да очекувате просторијата да биде топла како да сте на Хаваи. Но, кога се вклучени греалките и ние сме во нивна близина (3-5 метри), се чувствуваме топличко и по неколку часа, температурата во собата е навистина пријатна. Ова не е печка со која ќе се загрее целата куќа за половина час, туку дополнителна греалка. Затоа, навистина ја препорачувам оваа греалка за дополнително загревање, одлична е и речиси воопшто не троши струја. Имам само пофални зборови!!!

Laimis

www.topshop.lt

Благодарен
Вреди да го пробате. Ние го користиме меѓу сезони, а во зима го користиме за да го загрееме подрумот во кој ги чуваме компирите за да не замрзнат.

Pirike

www.topshop.hu

Одличен е, веќе купив 2, меѓутоа веројатно ќе нарачам повеќе. Автоматски се исклучува кога ќе ја достигне температурата.
Одличен е, веќе купив 2, меѓутоа веројатно ќе нарачам повеќе. Автоматски се исклучува кога ќе ја достигне температурата.

Janette

www.topshop.sk

Жанет
Одличен производ, го препорачувам!

vytautas

www.topshop.lt

Го купив одамна и го пробав. 18kW загрева одлично.

Bohuš

www.topshop.sk

Добро
Задоволен сум од греалката. Има само една маана - може малку да биде потивка додека работи, но не е ништо страшно. Многу сум задоволен.

1-10 of 38