Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Новиот Џогер 4 во 1 ќе го олесни чистењето и ќе го направи многу побрзо. Влакната од електростатична гума функционираат како магнет кој ја собира прашината, нечистотијата и влакната. Вградената гума чисти прозорци, плочки и други тврди површини, додека четката и можностата за триење, ќе ви помогне да го одржите домот во топ форма.

Rovus Џогер 4-во-1
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Новиот Џогер 4 во 1 ќе го олесни чистењето и ќе го направи многу побрзо. Влакната од електростатична гума функционираат како магнет кој ја собира прашината, нечистотијата и влакната. Вградената гума чисти прозорци, плочки и други тврди површини, додека четката и можностата за триење, ќе ви помогне да го одржите домот во топ форма.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Тивката моќ на статичниот електрицитет

Се сеќавате како мали кога ќе протриевте балон од градите и потоа електрицитетот ги потреваше влакната од косата? Тоа е моќта на статичниот електрицитет, сега вклучен во Rovus Џогер 4-во-1. Ова едноставно и елегантно решение за чистење на домот, има стотици гумени влакна кои ги привлекуваат и ги задржуваат влакната, прашината и нечистотијата, олеснувајќи го чистењето по вашиот миленик.

Rovus Rubber Broom

4-во-1 намени за поголема употреба во домот

Rovus е познат по своите паметни дизајни а и овој нов џогер не е исклучок. Повеќенаменска алатка која штети простор и нуди повеќе начини за чистење на домот. Додаток со гума за чисти прозорци, плочки и слични површини, заедно со џогер и додаток за триење. 4 алатки во 1 производ. И не заборавајте, можете да додадете крпа на неа и да ја користите како џогер.

 • Rovus Rubber Broom
 • Rovus Rubber Broom
 • Rovus Rubber Broom
 • Rovus Rubber Broom

Лесна за користење и складирање

Телескопската рачка значи дека џогерот се пушта од 124.5 до 168.5 см и главата има 45° опсег на движење, олеснувајќи го чистењето на тешко достапните места под мебелот, како и високите прозорци. Дупката на крајот на рачката значи дека можете да ја закачите на закачалка и да заштедите простор во вашиот плакар.

Rovus Rubber Broom
 • Rovus Rubber Broom

  Џогерот со помош на статичниот електрицитет ги собира нечистотијата и влакната од подот.

 • Rovus Rubber Broom

  Влакната се изработени од гума, тие никогаш не губат контакт со подот и го олеснуваат чистењето.

 • Rovus Rubber Broom

  Може да се користи како четка за триење со детергент, за подови, тераси, базен и сл.

 • Rovus Rubber Broom

  Навистина е лесно чистењето. Потребно ви е само чиста вода.

 • Rovus Rubber Broom

  Телескопската рачка го олеснува чистењето за тешко достапните места.

 • Rovus Rubber Broom

  Глава со опсег на движење од 45° r.

 • Rovus Rubber Broom

  Нееројатна за чистење на влакна од миленици.

 • Rovus Rubber Broom

  Неверојатна алатка за чистење на прозорци, која нема да го изгребе стаклото.

Совршен џогер за сопствениците на миленици!

Ги сакаме нашите влакнести другарчиња, но, нема дилема дека поседувањето на куче или маче во домот, значи повеќе влакна на подот, кои не само што изгледаат неубаво, туку и се лепат на облеката и предизвикуваат алергии и други проблеми. Сега, можете брзо и лесно да ги соберете влакната и другите нереди во домот, со овој џогер која е специјално дизајниран да ги собере влакната кои вашиот миленик ги остава за себе.

Rovus Rubber Broom

Сетот вклучува:

 • 1x Гумен Џогер 4-во-1
 • 1x Упатство за употреба
Rovus Rubber Broom

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star