Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС - Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Кутија за складирање 30л.

Photo
Video

Rovus Кутија за складирање е практичен и корисен додаток со капацитет од 30л, каде ќе можете да ги чувате различни работи во домот или во канцеларијата – од детски играчки, средства за чистење до канцелариски материјали. Оваа кутија е лесна, трајна и може да издржи тежина од 1,5 кг. Димензии кога е спакувана: 32 x 27 x 4см, димензии кога е отворена: 32 x 27 x 50см.

Rovus Кутија за складирање 30л.
1.890,00 ден.
Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 7
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Кутија за складирање е практичен и корисен додаток со капацитет од 30л, каде ќе можете да ги чувате различни работи во домот или во канцеларијата – од детски играчки, средства за чистење до канцелариски материјали. Оваа кутија е лесна, трајна и може да издржи тежина од 1,5 кг. Димензии кога е спакувана: 32 x 27 x 4см, димензии кога е отворена: 32 x 27 x 50см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Секоја соба нека биде средена 

Организирајте ги предметите во домот со стил, со оваа Rovus Кутија за складирање 30л. Со нејзиниот дизајн кој ја прави лесна за користење, таа ќе ви овозможи безбедно да ги чувате книгите, весниците, облеката, бебешките играчки, ќебињата и многу повеќе. Можете да ја ставите под кревет или во плакарот, за вашата соба секогаш да биде средена.

Прекрасен и практичен дизајн

Оваа кутија од Rovus е дизајнирана за да одговара на модерниот дом. Се склопува, па кога не ја користите, таа нема да зафаќа многу простор.

Соодветна за секоја соба

Rovus Кутијата за складирање е паметно дизајнирана за да ви овозможи организирање на канцеларијата, детската соба, работилницата, гаражата или градинарските алатки. Нејзиниот паметен дизајн ја прави практична и воопшто не зафаќа простор дури и кога не ја користите, па можете да ја чувате во плакарот или под креветот. Димензии кога е спакувана: 32 x 27 x 4 см, димензии кога е отворена: 32 x 27 x 50 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.