Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Rovus Флексибилен спреј џогер

Photo
Video

Rovus Флексибилниот спреј џогер е првиот ваков џогер на пазарот. Тенок, со двострана микрофибер глава и рачка која се пушта и витка, ќе ви овозможи да ги совладате сите тешко достапни места. Нема повеќе неисчистени ќошеви, виткање или игнорирање на деловите под мебелот и кујнските апарати - исчистете секаде, полесно и побрзо.

Rovus Флексибилен спреј џогер
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Rovus Флексибилниот спреј џогер е првиот ваков џогер на пазарот. Тенок, со двострана микрофибер глава и рачка која се пушта и витка, ќе ви овозможи да ги совладате сите тешко достапни места. Нема повеќе неисчистени ќошеви, виткање или игнорирање на деловите под мебелот и кујнските апарати - исчистете секаде, полесно и побрзо.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Исчистете каде што другите џогери не можат

Ви го претставуваме најновиот додаток ан Rovus фамилија: Rovus Флексибилен Спреј Џогер. Има уште поголема функционалност и ги комбинира ефектите на џогер и метла. Иновативниот дизајн го прави уште полесен за одржување на домот, со новата тенка глава и рачка која се продолжува и витка (до 35см) со цел да стигнете на места каде што не можете со останатите џогери.

Rovus Flat&Flexible Mop
 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Исчистете го домот

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Исчистете ги теписите

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Отстранете ги влакната (од милениците) од фотелјата и каучот

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Исчистете ги тешко достапните места во домот

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Соберете ги истурените течности

Микрофибер кој ја привлекува нечистотијата како магнет

Микрофиберот на Флексибилниот спреј џогер брзо ја впива истурената течност и ја собира прашината, нечистотијата, ѓубрето и влакната од миленици без проблем, само поминете на површината. Безбеден за користење на сите видови подови и материјали, дури и теписи и софи. Лесно се вади, пере и повторно се користи, со што ви штеди пари и се грижи за околината. Крпата е двострана - користете ја сивата страна за собирање на досадните влакна и прашина или користете ја зелената за џогирање или за собирање течности.

Rovus Flat&Flexible Mop
 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Практичен

  Флексибилноста на џогерот ви овозможува да ги совладате тешко достапните места.

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Ефикасен

  Не постои нечистотија со која овој џогер не може да се справи.

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Еколошки

  По користење на крпата, само исперете ја во машина и подготвена е за повторно користење.

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Разновидна употреба

  Благодарение на рачката која се продолжува до 35см, ништо нема да биде надвор од дофат.

Има нов џогер во градот

Новиот дизајн на рачката може да се продолжи до 35 см, што го олеснува чистењето на тешко достапните места, без да треба да се наведнувате, што ќе спречи појава на болки во грбот. Уникатната рамна глава ќе ви овозможи да нема повеќе прашината и нечистотија под тешкиот мебел и апарати. Само излизгајте го џогерот под креветот, фрижидерот и другите места тешко достапни места.

Rovus Flat&Flexible Mop
 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Штеди време и труд

  Џогерот е лесен за употрба, дури и на тешко достапни места. Нема потреба да користите различни додатоци, да се наведнувате на колена или да се качувате на столови.

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Чисти прашина, влакна (од миленици) и истурени течности

  Не постои неред со кој нема да можете да се справите. Двостраниот џогер со комбинација од различни крпи ќе се справи со сите нечистотии, прашина, влакна и истурени течности, секој пат.

 • Rovus Flat&Flexible Mop

  Лесен

  Овој лесен џогер ќе го направи чистењето неверојатно лесно и со флексибилната рачка ќе можете да ги достигнете сите тесни места околу мебелот.

Дополнителни информации

Добивате:

 • 1x Rovus Флексибилен Спреј џогер
 • 1x зелена крпа
 • 1x сива крпа
Rovus Flat&Flexible Mop

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star