Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Rovus Безжичен вентилатор

Photo
Video

Летната топлина нема повеќе да ви пречи, благодарение на овој неверојатен вентилатор. Се прилагодува на вашите потреби, нуди до 10 часа безжична употреба. Го лади воздухот секаде каде што ќе посакате и се собира до само 9,3см. Идеален е за користење дома, во канцеларија, во градината, на одмор, додека кампувате или патувате. Безбеден и лесен за чистење во 3 бои.

Rovus Безжичен вентилатор
1.890,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 6
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Летната топлина нема повеќе да ви пречи, благодарение на овој неверојатен вентилатор. Се прилагодува на вашите потреби, нуди до 10 часа безжична употреба. Го лади воздухот секаде каде што ќе посакате и се собира до само 9,3см. Идеален е за користење дома, во канцеларија, во градината, на одмор, додека кампувате или патувате. Безбеден и лесен за чистење во 3 бои.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Новото кул

Сите ги сакаме потоплите месеци, но, понекогаш преголемата жештина може да биде неподнослива. Сега, можете да ја контролирате средината и да ја одржите свежа со стил, благодарение на овој вентилатор кој се склопува и неговиот паметен дизајн благодарение на кој вие ќе можете да го понесете секаде со вас и да го користите до 10 часа без приклучок на струја. И не само тоа, можете да изберете од 3-те достапни бои - бела, црна или розова.

Rovus Cordless Portable Fan

Уживајте во свеж воздух, секаде

Безжичен, се склопува со телескопски дизајн, овој иновативен вентилатор можете да го понесете секаде каде што ќе ви биде потребна свежина.

 • Rovus Cordless Portable Fan

  Ставете го на бирото каде што работите, во спалната соба или кујната за да имате свеж воздух.

 • Rovus Cordless Portable Fan

  Понесете го надвор на пикник, скара, додека работите во градината или се сончате, за да уживате во времето без да се потите.

 • Rovus Cordless Portable Fan

  Чувајте еден во автомобилот и уживајте свеж воздух на плажа, додека кампувате, на рибарење или патување.

2во1 вентилатор

Телескопскиот дизајн значи дека добивате 2во1 производ. Мал вентилатор за користење на маса и висок вентилатор со опсег од 36см до 1м висина за исправена употреба. Кога не го користите, овој стилски вентилатор може да се склопи во целосно рамна положба, со висина од само 9.3см, за да можете да го складирате во зима или додека патувате.

Rovus Cordless Portable Fan

Безбеден и моќен

Вентилаторот има три перки кои овозможуваат ефект на ладење со минимална бучава, плус три брзини за целосно контрола на температурата. Главата на вентилаторот може да се врти до 180° за директно да го лади воздухот каде што сакате. Предната решетка овозможува максимална безбедност, без опасност за децата или милениците, која може да се извади за полесно чистење.

Rovus Cordless Portable Fan

Доволно моќност за да работи цел ден

Моќната цградена литиум-јонска батерија од 3600 mAh може да се полни со обичен УСБ кабел и обезбедува до 10 часа постојана употреба. Повеќе од доволно за цел ден во канцеларија, удобно спиење или опуштање пред телевизорот.

Rovus Cordless Portable Fan
 • 1
  Rovus Cordless Portable Fan

  Полнете го со УСБ кабел.

 • 2
  Rovus Cordless Portable Fan

  Наместете го според вашите желби.

 • 3
  Rovus Cordless Portable Fan

  Вклучете го и уживајте во свежиот воздух.

Дополнителни информации

Добивате:

 • 1x Rovus Безжичен вентилатор
 • 1x Упатство за употреба
Rovus Cordless Portable Fan

Рецензии од купувачи 2 рецензии

5

2 рецензии

2 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Јасна

www.topshop.com.mk

Практичен производ
Одличен и практичен производ (Убав дизајн, лесно склопување и полнење!

Божидар Поп Авев

www.topshop.com.mk

Топ производ
Одличен производ / моќен и економичен

2 производ(и)