Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Rovus Резервни крпи за Rovus Сет за чистење

Photo
Video
Rovus Сетот за чистење ви нуди целосна моќ за чистење на подовите, прозорците и другите тврди површина во компактно и достапно пакување - со џогер, додаток со гума, крпа и кофа. Бидете сигурни дека вашиот секогаш ќе биде подготвен за акција со овие две специјално дизајнирана резервни крпи.
Rovus Резервни крпи за Rovus Сет за чистење
490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо
Rovus Сетот за чистење ви нуди целосна моќ за чистење на подовите, прозорците и другите тврди површина во компактно и достапно пакување - со џогер, додаток со гума, крпа и кофа. Бидете сигурни дека вашиот секогаш ќе биде подготвен за акција со овие две специјално дизајнирана резервни крпи.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Сет за чистење на мали станови

Rovus Сетот за чистење е специјално дизајниран да ја заврши работата со малку труд, бидејќи содржи сѐ што ви е потребно за да ги одржите подовите, прозорците и другите површини, чисти, безбедни и хигиенски, во пакување кое се собира и лесно се складира.

Rovus Cleaning Set Replacement Pads

Две заменски крпи за секогаш да бидете подготвени за акција

Сет од две микрофибер крпи кои се перат ќе ви обезбедат години употреба, но, ќе ви се најдат и за моментите кога ви е потребна уште една крпа за да го дочистите проссторот. Сега, имате можност да додадете уште две микрофибер крпи на сетот.

Rovus Cleaning Set Replacement Pads

Корисни низ домот

Совршено одговараат на вклучениот џогер, овие крпи се идеални и за отстранување на секоја прашина, нечистотија и масноти.

Одржете ги подовите на кујната и бањата блескаво чисти со суво или мокро џогирање. Ослободете се од влакната од милениците и отпечатоците од шепи кои ги има насекаде. Користете ги како крпи, за да ги отстраните сите нечистотии од домот и одржете ја средината чиста и хигиенска.

Rovus Cleaning Set Replacement Pads
Дополнителни информации

Сетот вклучува:

  • 2x микрофибер крпи за Rovus Сетот за чистење
Rovus Cleaning Set Replacement Pads

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star