Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-92%

Rovus Bluepower сетот се состои од 4 крпи кои може да се користат за најразлични потреби за чистење. Тој содржи кујнска крпа, крпа за купатило, крпа за дневна соба и крпа за секаква употреба. Материјалот со висококвалитетен микрофибер влакна има голема моќ на апсорпција и лесно може да фати било каков тип на нечистотија или остаток. Сите крпи можат да се перат во машина и да се користат повторно.

Rovus Bluepower Сет крпи

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 54,90 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus Bluepower сетот се состои од 4 крпи кои може да се користат за најразлични потреби за чистење. Тој содржи кујнска крпа, крпа за купатило, крпа за дневна соба и крпа за секаква употреба. Материјалот со висококвалитетен микрофибер влакна има голема моќ на апсорпција и лесно може да фати било каков тип на нечистотија или остаток. Сите крпи можат да се перат во машина и да се користат повторно.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Rovus Bluepower крпите се направени од високо-квалитетен микрофибер материјал кој ја апсорбира секоја нечистотија без да остава траг. Особено се практични за оние кои патат од алергии.

Со овие крпи можете да исчистите речиси се само со топла вода, без дополнителни средства за чистење. 

Сетот се состои од 4 различни крпи со 4 различни бои кои се перат во машина.

  • Одлична моќ на апсорпција
  • Микрофибер
  • Чистење без хемикалии
  • Долготрајни

Димензии на крпите 30 x 30 см.

Технички карактеристики
Димензија 30 x 30 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star