Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

Rovus Bluepower 3 во 1 Чистач

Photo
Video

Rovus Bluepower 3во1 џогерот G2 е лесен и практичен додаток за чистење кој ќе ви ги овозможи најдобрите резултати за чистење во вашиот дом. Може да го користите и со сува и со влажна крпа и не остава никакви траги.

Rovus Bluepower 3 во 1 Чистач
1.390,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Bluepower 3во1 џогерот G2 е лесен и практичен додаток за чистење кој ќе ви ги овозможи најдобрите резултати за чистење во вашиот дом. Може да го користите и со сува и со влажна крпа и не остава никакви траги.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Rovus Bluepower 3во1 G2 чистачот е лесен но многу ефикасен и ви обезбедува најдобри резултати за чистење на вашиот дом.

Главата на чистачот се врти за 360° што го прави овој чистач идеален за тешко достапни места и агли. Rovus Bluepower 3во1 G2 има сунѓер и гума на секоја од страните за едноставно отстранување на течноста и дамките. За отстранување на прашината, добивате и навлаки за чистење.

Микрофибер навлаките се вадат и се перат во машина.

Тие ефикасно ја отстрануваат прашината, влакната и другите нечистотии и се соодевтни за секој вид на под. Телескопската рачка со прилагодлива висина го прави чистењето уште поедноставно.

За сува и мокра употреба

Должината на рачката се продолжува и до 150 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star