Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Rovus Безжична пегла

Photo
Video

Нема подобра пегла од Rovus, благодарение на нејзините напредни и разновидни функции. Изберете да ја користите со или без кабел, уживајте во моќта на пареата која овозможува и вертикално пеглање и функција за прскање вода со која ќе ги совладате и најтешките набори. И бидете без грижи, пеглата има функција за автоматско исклучување како и системи за чистење. Ќе завршите со пеглањето многу побрзо.

Rovus Безжична пегла
2.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Нема подобра пегла од Rovus, благодарение на нејзините напредни и разновидни функции. Изберете да ја користите со или без кабел, уживајте во моќта на пареата која овозможува и вертикално пеглање и функција за прскање вода со која ќе ги совладате и најтешките набори. И бидете без грижи, пеглата има функција за автоматско исклучување како и системи за чистење. Ќе завршите со пеглањето многу побрзо.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Безжична и без компромиси

Пеглањето станува лесно со целосната слобода на движење. Нема кабел кој ќе ве успорува, нема ограничување во насоките на движење и маневрирање на пеглата. И сето ова, без компромиси во перформансите - Rovus Безжичнате пегла има моќност од 2200W за да ги совлада сите набори.

Со Rovus Безжичната пегла можете да изберете помеѓу:

  • Пеглање со или без кабел
  • 2 различни нивоа на постојана пареа
  • Моќна ударна пареа 
  • Вертикална употреба или класично пеглање

Искусете на слободата на безжичното пеглање

Rovus Безжичната пегла се прилагодува на сите задачи во пеглањето - можете да ја користите со или без кабел. 

Керамичка плоча со зајакнат врв

Rovus Безжичнате пегла има нелеплива керамичка плоча со зајакнат врв за поголема прецизност за подобар пристап до потешко достапните места. Вака се постигнува полесно лизгање, резултати без набори и рамномерно распоредување на топлината.

Уживајте во лесното пеглање

Пеглата е совршена за сите видови материјали и нуди контрола на пареата вкучувајќи постојана пареа или ударна пареа, сува пареа и функција за прскање, како и вертикално пеглање со пареа за ефикасно отстранување на набори од облека на закачалка. Изберете ја моќноста на пареата во зависност од материјалот кој го пеглата, со едноставно притискање на копче. Покрај тоа, има практични предности како:

  • систем против бигор кој ги отстранува нечистотиите од водата од чешма и спречува таложење бигор
  • систем против капење кој ги штити материјалите од капки вода
  • систем за само-чистење кој ги чисти наталожените минерали и спречува запушување
  • автоматско исклучување по 8 минути, за безгрижно пеглање.

Ве чува безбедни

За да ви овозможи поголема безбедност, Rovus Безжичната пегла има автоматско исклучување за никогаш повеќе да не мислите дали ја исклучивте пеглата пред да излезете од дома. Rovus ве чува.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.