Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Artic Air Ultra Филтер

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-49%

Нарачајте дополнителен филтер за вашиот Rovus Arctic Air Ultra и имајте разладен и свеж дом уште многу години. Благодарение на потенкиот дизајн, овој филтер го намалува времето потребно за ладење. Филтерот е антибактериски и се пере, што го прави совршен за свеж и чист дом.

Rovus Artic Air Ultra Филтер

Редовна цена: 590,00 ден.


Специјална цена: 299,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Нарачајте дополнителен филтер за вашиот Rovus Arctic Air Ultra и имајте разладен и свеж дом уште многу години. Благодарение на потенкиот дизајн, овој филтер го намалува времето потребно за ладење. Филтерот е антибактериски и се пере, што го прави совршен за свеж и чист дом.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Резервен филтер за Rovus Arctic Air Ultra

Rovus Arctic Air Ultra Филтерот е сунѓерот внатре во Rovus Arctic Air Ultra Апаратот за разладување и ако го обожавате исто како и ние, сигурно го користите секој ден. Ако забележивте дека вашиот личен простор станува помалку чист и е повлажен за разлика од претходно, можеби е време да го замените филтерот со нов.

Свеж, прочистен и свеж воздух во секое време

Иако Rovus Arctic Air Ultra Филтерот може да се пере во машина за садови и да се користи повторно, како и сè останато на земјата, има ограничено траење. За Rovus Arctic Air Ultra Апаратот да биде во совршена форма, треба да си набавите нов сунѓерест филтер.

Антибактериски сунѓерест филтер за најчистиот воздух

Rovus Arctic Air Ultra користи антибактериски сунѓерест филтер, кој покрај тоа што го освежува и прочистува воздухот го спречува разивањето на бактериите кои предизикуваат дамки и мирис на површината на филтерот. Благодарение на оваа карактеристика, воздухот во вашата соба секогаш ќе биде свеж и на вистинската температура.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star