Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Spray Mop Антибактериски подлоги

Photo
Video

Овој сет содржи 2 антибактериски подлоги за Spray Mop кои ќе го направат џогирањето уште поефикасно. Можете да чистите само со вода благодарение на специјалниот SILVADUR™ слој. Оваа иновативна технологија ги прави подлогите трајни, свежи и без непријатни мириси. Тие можат да се користат за чистење на секаков вид подови и го задржуваат антибактерискиот ефект дури и по 30 перења.

Rovus Spray Mop Антибактериски подлоги
390,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Овој сет содржи 2 антибактериски подлоги за Spray Mop кои ќе го направат џогирањето уште поефикасно. Можете да чистите само со вода благодарение на специјалниот SILVADUR™ слој. Оваа иновативна технологија ги прави подлогите трајни, свежи и без непријатни мириси. Тие можат да се користат за чистење на секаков вид подови и го задржуваат антибактерискиот ефект дури и по 30 перења.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Овој сет содржи 2 антибактериски подлоги за Spray Mop кои ќе го направат џогирањето уште поефикасно. Можете да чистите само со вода благодарение на специјалниот SILVADUR™ слој. Оваа иновативна технологија ги прави подлогите трајни, свежи и без непријатни мириси. Тие можат да се користат за чистење на секаков вид подови и го задржуваат антибактерискиот ефект дури и по 30 перења.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star