Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Rovus Ambient Навлажнувач на воздух

Photo
Video

Rovus Ambient Навлажнувачот на воздух користи ултрасоничен распрснувач за да произведе ладна пареа и да создаде, опуштена атмосфера за повлажен воздух кој спречува иритации на кожата и кашлање. Работи на УСБ за практична употреба на секаде, со сад за вода од 1000 мл кој ќе ви обезбеди часови работа, додека минималистичкиот дизајн и ЛЕД сијаличката која менува бои, ќе го направи првилечен додаток на секоја соба.

Само до 14.02. добивате дополнителни 14% ПОПУСТ во кошничка.
Rovus Ambient Навлажнувач на воздух
1.890,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 12 до 18 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Ambient Навлажнувачот на воздух користи ултрасоничен распрснувач за да произведе ладна пареа и да создаде, опуштена атмосфера за повлажен воздух кој спречува иритации на кожата и кашлање. Работи на УСБ за практична употреба на секаде, со сад за вода од 1000 мл кој ќе ви обезбеди часови работа, додека минималистичкиот дизајн и ЛЕД сијаличката која менува бои, ќе го направи првилечен додаток на секоја соба.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Заборавeте на сувиот воздух и иритациите, дишете со леснотија

Rovus Ambient Навлажнувачот на воздух додава влажност во воздухот за да спречи сувост која може да ве иритира и да ја остари кожата, белите дробови, носот, грлото и усните. Има компактен и стилски дизајн, лесно се користи и ќе ги направи деновите и ниќите поудобни.

Rovus Ambient Humidifier

Пареа за вистинското ниво на влажност

Срцето на овој персонален навлажнувач на воздухот е неговиот ултрасоничен распрснувач кој создава студена, освежителна пареа која ќе ви помогне да дишете полесно. Паметниот дизајн прави пареата да се распространува брзо и рамномерно во собата, без да ја навлажни површината на која стои навлажнувачот.

Rovus Ambient Humidifier
 • Rovus Ambient Humidifier

  ФИна пареа

  Пареа која одлично ја навлажнува внатрешната средина.

 • Rovus Ambient Humidifier

  1000мл сад за вода

  За часови постојана употреба.

 • Rovus Ambient Humidifier

  Амбиентално ЛЕД светло

  Изберете една боја или постојано менување на боите.

Уживајте во долготрајната влажност

Овој навлажнувачот кој лесно може да се премести, има сад кој лесно може да се наполни и собира 1000мл вода - доволно голем за да ви обезбеди до 20 часа удобност со едно полнење. Нема повеќе будење со суво грло или кашлица или пак сува кожа, само со чувство на свежина и совршена пареа. Поради тоа што користи студена пареа, одличен е за детската соба.

Rovus Ambient Humidifier

Прекрасен дизајн

Футуристички и минималистички дизајн кој одлично изгледа на секое биро или маса, дури и кога е исклучен. Вклучете го и уживајте во ЛЕД светлината во една боја или во разни бои, за нежна ноќна светлина, со или без функцијата за навлажнување.

Rovus Ambient Humidifier

Лесен за користење, работи на УСБ

Користете го дома или на работа - само притиснете го копчето и пријатен воздух доаѓа кон вас. Користете го со УСБ приклучен директно во штекер или преку лаптоп или сличен уред.

 • 1
  Rovus Ambient Humidifier

  Извадете го горниот дел

 • 2
  Rovus Ambient Humidifier

  Наполнете со вда

 • 3
  Rovus Ambient Humidifier

  Поврзете со УСБ кабел

 • 4
  Rovus Ambient Humidifier

  Вклучете и уживајте

Добивате:

 • 1x главна единица
 • 1x УСБ полнач
 • 1x упатство за употреба
Rovus Ambient Humidifier

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ