Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Сет крпи за чистење 4 пар.

Photo
Video

Rovus Сетот крпи за чистење 4 пар. ќе ви овозможи да исчистите скоро сè, само со вода. Не треба да носите со себе различни средства за чистење, сега можете да заштедите пари и да ја зачувате околината. Крпите се супер впивливи и трајнеи и се соодветни за чистење прозорци, огледала, прашина од мебел дури и тврдокорни дамки.

Rovus Сет крпи за чистење 4 пар.
390,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Сетот крпи за чистење 4 пар. ќе ви овозможи да исчистите скоро сè, само со вода. Не треба да носите со себе различни средства за чистење, сега можете да заштедите пари и да ја зачувате околината. Крпите се супер впивливи и трајнеи и се соодветни за чистење прозорци, огледала, прашина од мебел дури и тврдокорни дамки.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ефикасно чистење без хемикалии

Rovus Сетот крпи за чистење од 4 парчиња е направен од високо впивлив и висококвалитетен микрофибер. Овозможуваат чистење на прашина, нечистотија и други мали честички без да остават траги или мокра површина позади себе. Најдоброто е тоа што не ви се потребни никакви средства за чистење, што ги прави еколошки и вистинско решение за сите кои страдаат од алергии.

Се перат во машина и се користат повеќе пати

Овој сет содржи 4 различни крпи со различни бои кои се перат во машина. Поради тоа што крпите се многу трајни, ќе можете да ги користи многу долго време, со што ќе заштедите пари на кујнски бришачи и вашиот дом ќе биде еколошки. Сите крпи имаат закачалки.

4 крпи за чистење за различни површини

Сината крпа е одлична за бришење прозорци, огледала, туш кабини и други водоотпорни површини. Портокаловата крпа одлично ја отстранува прашината од сите површини. За попрецизно чистење и потемелни резултати, користете ја беж крпата за полирање . За секојдневно чистење, користете ја кафеавата крпа која на себе има сошиено сунѓерче за нежно но ефикасно чистење на потврдокорни дамки, без гребење и оштетување на површините.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star