Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Rovus All In One Steamer Повеќенаменски апарат

Photo
Video
-35%

Повеќенаменскиот апарат на пареа од Rovus е нешто што е неопходно во секое домакинство.

Тоа е одлично решение за секого затоа што претставува комбинација од 4 различни функции на пареа, па ќе може да се користи како:

 • Пегла на пареа,
 • Апарат за дезинфекција на површините,
 • Навлажнувач,
 • и апарат за освежување на лицето.
Rovus All In One Steamer Повеќенаменски апарат

Редовна цена: 1.990,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Повеќенаменскиот апарат на пареа од Rovus е нешто што е неопходно во секое домакинство.

Тоа е одлично решение за секого затоа што претставува комбинација од 4 различни функции на пареа, па ќе може да се користи како:

 • Пегла на пареа,
 • Апарат за дезинфекција на површините,
 • Навлажнувач,
 • и апарат за освежување на лицето.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Комбинација од 4 различни функции во еден производ

Со Rovus апаратот на пареа добивате производ кој не само што е едноставен за употреба, туку и позитивно влијае на вашето здравје.

Со повеќенаменскиот апарат на пареа, Rovus:

 1. Ќе ги отстраните наборите од гардеробата.
 2. Ќе ги дезинфицирате играчките и површините во вашиот дом.
 3. Ќе го навлажните воздухот ќе ги отстраните непријатните мириси и микробите.
 4. Ќе го освежите лицето.
Rovus повеќенаменски апарат на пареа

1Заборавете на наборите на гардеробата

Rovus All in One Steamer можете да го користите на сите видови на ткаенина.

Пеглањето со пареа е многу брзо и едноставно. Едноставно закачете ја кошулата на закачалка и поминете ја со пареа. Пареата не ги превиткува влакната за да ги елиминира наборите, туку само ги ослободува без да ја оштети гардеробата.

Исто така, апаратот можете да го користите за да ги измазните завесите или чаршафите откако веќе ќе ги поставите на нивно место.

Rovus повеќенаменски апарат на пареа

2Дезинфекција и освежување на сите видови на ткаенини

Овој лесен апарат може да се користи и за:

 • за дезинфекција и освежување на облеката,
 • за ослободување од непријатните мириси,
 • за отстранување на микроскопските организми кои се кријат во креветите, завесите и играчките.

Тоа што е најважно е што нема да користити хемикалии, а ќе уништите 99,9% од бактериите. Вашиот дом ќе биде безбеден за вашите деца и домашни миленици.

Пареата е природно средство за дезинфекција со чија помош се елиминираат прашинските грини. Таа исто така, многу лесно навлегува низ ткаенината, а затоа што ги елиминира бактериите кои произведуваат непријатни мириси, можете да ја користите за освежување на целиот ваш дом.

Rovus повеќенаменски апарат на пареа

3Подобрување на квалитетот на вашиот животсо навлажнување на воздухот во вашиот дом

Во текот на зимата има многу вируси и бактерии. Онаму каде што воздухот е влажен, тие не се толку подвижни и многу потешко се шират. Исто така, доволно хидрираниот воздух го спречува сушењето на грлото, кашлицата како и проблемите со синуси. Ќе спиете подобро и наутро нема да се будите со зарипнат глас.

Rovus повеќенаменски апарат на пареа

4Апарат за освежување на лицето за посјаен изглед.

Третманот со пареа на лицето има голем број на придобивки, како што се:

 • отварање на порите на лицето,
 • спречување на појава на црнки и акни,
 • подобрување на апсорпцијата на производи за грижа за лице,
 • подобра циркулација,
 • отстранување на токсините од кожата,
 • помага во намалување синусните алергии,
 • дополнително додава влажност на кожата.
Rovus повеќенаменски апарат на пареа

Практичен апарат за на пат

Rovus All in One Steamer – повеќенаменскиот апарат на пареа е супер практичен за употреба додека сте на пат.

Изгледајте одлично секогаш кога сте на пат, благодарение на овој супер практичен повеќенаменски апарат на пареа.

Rovus повеќенаменски апарат на пареа
Технички карактеристики
Дополнителни информации Производот не смее да се изложува на директна сончева светлина во текот на транспортот или складирањето.
Влажност и температура во текот на работата: 10-45 °C, 45-85% RH
Влажност и температура во текот на складирањето: -5- 40 °C, до 75% RH
Волтажа: 220-240 V~, 50-60 Hz, 800 W
Звучност: ≤ 50 dB
Класа I, за домашна употреба во затворен простор

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.