Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 
Photo
Video
-70%

Тоа е едноставен и практичен апарат кој, со помош на лепенка, се прилепува на прозорот, вратата или плакарот, на било кое место кое треба да се заштити. Ставете го прекинувачот во позиција on. Без комплицирани електрични инсталации, ниту алат.

Едно пакување содржи 5 Rovus Alarm System уреди, но сега, со оваа неверојатно понуда, се добиваат 10 Rovus Alarm System уреди.

Rovus Аларм систем

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Тоа е едноставен и практичен апарат кој, со помош на лепенка, се прилепува на прозорот, вратата или плакарот, на било кое место кое треба да се заштити. Ставете го прекинувачот во позиција on. Без комплицирани електрични инсталации, ниту алат.

Едно пакување содржи 5 Rovus Alarm System уреди, но сега, со оваа неверојатно понуда, се добиваат 10 Rovus Alarm System уреди.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Брза и ефикасна заштита на вашиот дом

Живеете во постојан страв од провалници во вашиот дом? Се плашите дека вашето дете ќе ја отвори оградата на скалите или шкафчето со отровни средства за чистење или лекови? Заштитете ги вашите сакани со Rovus Аларм системот!

Без комплексни електрични инсталации и без алат!

Како работи?

Едноставно залепете го со помош на лепливата лента на секој прозор, врата или шкафче.

Веднаш штом прозорот ќе се отвори, сензорот и магнетот се одвојуваат и алармот се вклучува со звук од 98 децибели!

Кога не ви е потребен, само исклучете го и отворете ја вратата.

Толку е едноставно за употреба и ефикасно.

  • Ставете 2xAAA батерии.

  • Поставете го алармот на чиста површина.

  • Ставете го магнетниот сензор на десната страна од алармот.

  • Ставете го прекинувачот во позиција ON/OFF.

Соодветен за:

  • обични прозори,
  • влезни врати,
  • балконски врти и
  • дури и лизгачки врати.

Добијте 10 Rovus Аларм систем уреди по неверојатна цена од само 1290 денари.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star