Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Rovus 360 Сет безжични и преносливи алатки

Photo
Video

Rovus 360 линијата е паметно дизајнирана линија со производи кои ја делат истата батерија или истата основна единица. Главната единица и батеријата од 2000 mAh ги поврзуваат овие производи за чистење, дување и всмукување. Заедно, сочинуваат сет од безжични и преносливи алатки, кои ќе ви помогнат да ја завршите работата каде и да сте, во било кое време.

Rovus 360 Сет безжични и преносливи алатки
14.330,00 ден.
6.490,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus 360 линијата е паметно дизајнирана линија со производи кои ја делат истата батерија или истата основна единица. Главната единица и батеријата од 2000 mAh ги поврзуваат овие производи за чистење, дување и всмукување. Заедно, сочинуваат сет од безжични и преносливи алатки, кои ќе ви помогнат да ја завршите работата каде и да сте, во било кое време.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка

Новата Rovus 360 линија е паметно дизајанирана линија системи за чистење кои ја делат истата батерија или основна единица, нудејќи ви ја потребнатљ моќ. Нејзината преносливост е уште поголема предност. Правосмукалката, заедно со останатите производи од оваа линија, ќе ви овозможи сите делови од домот или надвор од домот, да бидат чисти.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac

Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка

Rovus 360 Безжичната рачна правосмукалка е идеален систем за кога ви е потребна лесна, пренослива моќ на чистење, за да се справите со нечистотијата и нередот низ домот или надвор, во гаражата, автомобилот, канцеларијата дури и на кампување. Сепак, со тек на време, филтрите се запушуваат со прав и нечистотија, намалувајќи ја моќноста на самата правосмукалка и намалувајќи ја можноста истиот да ги задржи штетните честички од воздухот.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters

Rovus 360 Компресор за воздух

Новата Rovus 360 линија е паметно дизајнирана линија од системи за чистење и алатки кои ја делат истата батерија или основна единица, нудејќи ви ја потребната моќ и овозможувајќи ви ги најдобрите резултати. Заедно, добивате сет од безжични алатки кои ќе ги помогнат да ги одржувате сите делови од домот чисти и вашите гуми во одлична состојба - можете да ги користите каде и да сте.

Rovus 360 - Air Compressor

Rovus 360 Резервна батерија

Rovus 360 линијата безжични алатки муди поголема моќ за чистење во вашите раце, со систем кој ја користи истата батерија или основна единица. Едноставно заменете ги додатоците, кои се продаваат посебно и уживајте во ефикасните батерии. Сетот вклучува 1 батерија која може да се приклучи на Безжичниот Апарат за миење, Рачната правосмукалка или Компресорот за воздух, каде и да ви е потребно, надвор или внатре во домот.

Rovus 360 - Battery Pack

Rovus 360 Безжичен апарат за миење под притисок

Новата Rovus 360 линија е паметно дизајнирана линија од системи за чистење и алатки кои ја делат истата батерија или основна единица, нудејќи ви ја потребната моќ и овозможувајќи ви ги најдобрите резултати. Заедно, добивате сет од безжични алатки кои ќе ги помогнат да ги одржувате сите делови од домот чисти и вашите гуми во одлична состојба - можете да ги користите каде и да сте.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

Торбичка за Rovus 360 Апарат за миење под притисок

Чувајте го вашиот апарат и сите негови делови безбедно складирани и подготвени за употреба со оваа стилска и специјално дизајнирана торбичка. Трајна и со рачки за носење и прерамка за рамо, ќе ви овозможи лесно складирање на вашиот систем за миење дома или во автомобилот, без да се грижите дека ќе загубите некој дел.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.