Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка

Photo
Video

Новата Rovus 360 линија ја користи истата батерија или основна единица за различни системи за чистење, овозможувајќи ви флексибилност и вредност за парите. Безжичната Рачкна правосмукалка е компактна единица која овозможува 30 минути моќно всмукување без разлика каде и да ви е потребна - низ домот, во автомобилот или во движење. Допаѓа со четка и додаток за тесни отвори.

Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Новата Rovus 360 линија ја користи истата батерија или основна единица за различни системи за чистење, овозможувајќи ви флексибилност и вредност за парите. Безжичната Рачкна правосмукалка е компактна единица која овозможува 30 минути моќно всмукување без разлика каде и да ви е потребна - низ домот, во автомобилот или во движење. Допаѓа со четка и додаток за тесни отвори.

Дознајте повеќе
Детали за производот

*Рачната правосмукалка работи само со батерија и полнач кои НЕ се вклучени во пакувањето. Истите може да ги нарачате САМО со Rovus 360 Безжичниот апарат за миење под притисок.

Интегриран систем за безжично чистење

Новата Rovus 360 линија е паметно дизајанирана линија системи за чистење кои ја делат истата батерија или основна единица, нудејќи ви ја потребнатљ моќ. Нејзината преносливост е уште поголема предност. Правосмукалката, заедно со останатите производи од оваа линија, ќе ви овозможи сите делови од домот или надвор од домот, да бидат чисти.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac

Моќно всмукување во практичен дизајн

Оваа практична правосмукалка е компактна но, моќна и ви нуди 30 минути употреба со елно полнење и 5 kPa моќ на всмукување, доовлно за секоја брза работа или секојдневен неред во домот. Безжичниот дизајн ви овозможува да ја користите секаде каде што ќе сакате - дома, во автомобилот, гаражата или канцеларијата, дури и на кампување.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac
 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac
 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac
 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac
 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  30 мин безжична работа со наполнета батерија.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  5kPa моќ на всмукување за да бидете сигурни дека работата ќе биде завршена

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  ХЕПА филтер за почист, поздрав воздух за дишење.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Разновидна употреба со 2 различни додатоци.

2 додатоци за максимална употреба

Рачната правосмукалка доаѓа заедно со два специјално дизајнирани додатоци за да можете да ја достигнете нечистотијата секаде каде што ќе се сокрие.

 • Додаток за тесни отвори, за да ги достигнете сите агли, тесни простори и дупки.
 • Четка, за пошироки и рамни површини, идеална за всмукување влакна, прашина или нечистотија од подови, гарнитури и др.

Лесна за користење, со сад за прашина од 100мл кој лесно се празни и се одржува.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac

Почист воздух како стандард

Рачната правосмукалка доаѓа со висококвалитетен, ХЕПА филтер кој се мие и ги заробува најситните честички од нечистотијата, прашината и ѓубрето и овозможува воздухот кој се испушта да биде чист и пријатен за вас и вашето семејство.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac
 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Наполнете ја батеријата пред да ја користите правосмукалката.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Прикачете ја наполнетата батерија на правосмукалката.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Изберете го вашиот додаток, ставете го и почнете со чистење.

 • Rovus 360 - Cordless Hand Vac

  Исчистете го филтерот кога ќе завршите, наполнете ја батеријата и повторно користете.

Работи на батерија на полнење

Како и сите други системи за чистење од Rovus 360 линијата, Рачната правосмукалка работи со моќна 18V 2000 mAh литиумска батерија, која се продава посебно, за да ги намалиме трошоците и да ја зголемиме флексибилноста. Батеријата обезбедува 30 минути работа и се полни за 60-90 минути. Рачната правосмукалка е одлична во комбинација со Rovus 360 – Безжичниот Апарат за миење со притисок, бидејќи ја делат истата батерија и полнач.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac

Сетот вклучува:

 • Безжична рачна правосмукалка (главна единица)
 • Упатство за употреба

*Батеријата НЕ е вклучена во пакувањето.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac

Rovus 360 линија

Име на производ Вклучен полнач Вклучено батерија Производ
Rovus 360 - Безжичен апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
ДА ДА Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
Rovus 360 - Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac
Rovus 360 - Компресор за воздух
Rovus 360 - Air Compressor
НЕ НЕ Rovus 360 - Air Compressor
Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
Rovus 360 - Резервна батерија
Rovus 360 - Battery Pack
НЕ ДА Rovus 360 - Battery Pack
Торбичка за Rovus 360 Апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ