Нема производи во вашата кошничка.

Ново Yellow Friday изненадување

Ново Yellow Friday изненадување - Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

 
[banner_timer]
 

Rovus 2во1 Апарат против комарци

Photo
Video

Заштитете се себеси од сите летечки инсекти кои можат да ве каснат или боцнат, со безбедно и еколошко 2во1 решение кое привлекува бубачки и ги убива при контакт. UВ светлината ги привлекува инсектите и потоа ги убива со електричнате мрежа, без штетни хемикалии и спрејови. Безжичен апарат кој се полни со УСБ, благодарение на кој повеќе нема да имате комарци или инсекти во домот.

Rovus 2во1 Апарат против комарци
1.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Заштитете се себеси од сите летечки инсекти кои можат да ве каснат или боцнат, со безбедно и еколошко 2во1 решение кое привлекува бубачки и ги убива при контакт. UВ светлината ги привлекува инсектите и потоа ги убива со електричнате мрежа, без штетни хемикалии и спрејови. Безжичен апарат кој се полни со УСБ, благодарение на кој повеќе нема да имате комарци или инсекти во домот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Моментално и безбедно елиминирање на сите летечки инсекти

Едно нешто што сите нè нервира кога деновите и ноќите стануваат потопли се инсектите кои влегуваат дома, во канцеларија или летаат наоколу, вознемирувајќи нè со зуењето и касањето. Со новиот Rovus 2во1 Апарат против комарци, можете да работите, играте или спиете на мир, благодарение на двата начини на кои можете да се заштитите вие и вашето семејство.

Rovus 2in1 Mosquito Killer
 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

  Безбеден за користење - без хемикалии

 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

  2во1 функционалност

 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

  Пренослив

Без штетни хемикалии и спрејови, безбеден за користење во близина на деца и миленици

Традиционалните начини за справување со комарците и другите досадни бубачки се составени од користење на токсични хеикалии кои остануваат во воздухот и слетуваат на површината околу домот, претставувајќи опасност за вас и вашите сакани. Rovus 2во1 Апаратот против комарци користи еколошкa виолетова УВ светлина со 356нм бранова должина за да ги привлече сите летечки инсекти и потоа, моментално ги убива со помош на електричнате мрежа, правејќи ја околината потивка и поудобна. Моќната, електрична мрежа безбедно стои позади безбедносна мрежа која ги чува вашите прсти безбедни.

Rovus 2in1 Mosquito Killer

2-во-1 апарат за максимална употреба!

Овој паметен апарат има два начини за користење, активно и пасивно.

 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

  Користете ја рачната единица како ракет за да ги фатите летечките инсекти.

 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

  Ставете го ракетот во основата и создадете совршена стапица, како што инсектите ќе летаат кон УВ светлината, моментално ќе бидат заробени во мрежата.

Стилски, без кабел и може да се користи насекаде

Овој стилски дизајн ќе изгледа одлично во вашата кујна, дневна или спална соба, обезбедувајќи ви брза, безбедна заштита од зуење и убоди. Единицата која брзо се полни може да ја полните со обичен УСБ полнач и едно целосно послнење ќе ви обезбеди до 5 денови користење. Поради тоа што е безжичен, овој апарат е идеален за користење и на тераса, во градина или покрај сакарата. Понесете го на кампување, рибарење или на плажа, за да бидете безбедни од инсекти без употреба на спрејови. Уживајте во летото без да се грижите за инсектите, безбедно и едноставно со Rovus 2во1 Апаратот против комарци.

 • Rovus 2in1 Mosquito Killer
 • Rovus 2in1 Mosquito Killer
 • Rovus 2in1 Mosquito Killer
 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

Добивате:

 • 1x главна единица
 • 1x УСБ полнач
 • 1x упатство за употреба
Rovus 2in1 Mosquito Killer

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star