Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Жешки попусти до 80%

Најголема летна распродажба. Цени какви што сме немале никогаш досега!

Цени какви што сме немале никогаш досега!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Robust Massager Vital - Фитнес масажер

Photo
Video

Повеќенаменска справа за зајакнување на мускулите на телото и згоелмена флексибилност, брзо слабеење и масажа, со 16 нивоа на 3Д вибрации на висока фреквенција. Висината се прилагодува на 3 нивоа што ви овозможува да се фокусирате на различни мускулни групи. Начинот на вежбање можете да го менувате рачно или пак да користите некоја од 3-те програми. Димензии: 107 x 69 x 48 см, максимална дозволена тежина на корисник 100 кг.

Robust Massager Vital - Фитнес масажер
13.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Повеќенаменска справа за зајакнување на мускулите на телото и згоелмена флексибилност, брзо слабеење и масажа, со 16 нивоа на 3Д вибрации на висока фреквенција. Висината се прилагодува на 3 нивоа што ви овозможува да се фокусирате на различни мускулни групи. Начинот на вежбање можете да го менувате рачно или пак да користите некоја од 3-те програми. Димензии: 107 x 69 x 48 см, максимална дозволена тежина на корисник 100 кг.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во едноставните и забавни вежби со кои ќе се фокусирате на различни мускулни групи, истовремено уживајќи во пријатната масажа.

Компактен и едноставен за употреба, Robust Massager Vital ви помага да дојдете до атрактивно тело, мазна кожа, тонирани мускули и релаксиран ум - сето ова во важиот дом.

 • Robust Massager Vital работи на тој начин што произведува 3Д вибрации со висока фреквенција со чија помош се зголемува силата на мускулите и се забрзува процесот на слабеење.
 • Вибрациите ги стимулираат мускулните контракции истовремено со нивното опуштање, го намалува времето на вежбање а вежбите се многу поефикасни.
 • Го олеснува комбинирањето наповеќе активности: тонирање на мускулите, согорување на калориите, масажа - повеќенаменска фитнес справа.
 • Оваа справа ја подобрува циркулацијата, движењето и густината на коските, го намалува целулитот и болката во мускулите.
 • Кај Robust Massager Vital можете да ја прилагодувате висината на 3 нивоа.
 • Има 16 различни нивоа на вибрации.

Уживајте во активната масажа и пасивното вежбање - додека мускулите се активни вие може да се одмарате, да читате или да гледате телевизија.

Поради тоа што е едноставна за употреба, оваа справа ќе биде омилена за сите оние кои вежбаат и се грижат за своето здравје.

 • Мотор со моќност од 190W.
 • Рачно менување на начинот на вежбање + 3 програми.
 • LED дисплеј.
 • Заштедувате пари на фитнес часови - вежбате во вашиот дом.
 • 16кг тежина и димензии: 107 x 69 x 48 см.
Дополнителни информации
 • Повеќенаменска справа која ги комбинира тонирањето на мускулите, флексибилност, намалување на тежината, масажа.
 • 16 нивоа на фреквенција.
 • Висината се прилагодува на 3 нивоа.
 • Рачно менување + 3 програми.
 • Ефикасна за подобрување на циркулацијата, зголемено движење, густина на коските.
 • Компактната и едноставна за употреба.
Технички карактеристики
Димензија 107 x 69 x 48 cm
Дополнителни карактеристики 16 нивоа со 3Д вибрации со висока фреквенција, Рачно подесување + 3 програми
Максимална тежина на корисник 100 kg
Материјал пластика, челик
Тежина 14,2 kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star