Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС - Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Лесен, практичен и брзо се суши, овој пешкир е идеален за сите кои патуваат, спортуваат, уживаат во вежбањето и обожаваат да одат на плажа. Нема повеќе носење на големи пешкири кои бавно се сушат. Наместо нив, земете го го овој пешкир и уживајте во удобноста. Стилски дизајн со линии, одличен е за користење како пешкир за на плажа или како шал. Достапен во две димензии: 45x90см и 100x170см.

Dormeo GO! Пешкир
490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Лесен, практичен и брзо се суши, овој пешкир е идеален за сите кои патуваат, спортуваат, уживаат во вежбањето и обожаваат да одат на плажа. Нема повеќе носење на големи пешкири кои бавно се сушат. Наместо нив, земете го го овој пешкир и уживајте во удобноста. Стилски дизајн со линии, одличен е за користење како пешкир за на плажа или како шал. Достапен во две димензии: 45x90см и 100x170см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Пешкир кој можете да го носите секаде

Нема потреба да пакувате преголеми пешкири, само овој практичен, лесен и стилски пешкир. Идеален е за користење кога одите на базен или плажа или совршен е за вежбање или јога.

Dormeo GO! towel

Памук за природна удобност

Овој пешкир е напревен од 100% природен памук без синтетички материјали. Памукот е мек, цврст и без алергенски, што го прави најдобриот материјал за пешкири. Одличниот дизајн има 2 различни страни на пешкирот. Една страна е класична со долги влакна за поголема впивливост, а другата е мека страна за побрзо сушење од класичните пешкири.

Стилски дизајн со линии

Овој пешкир има стилски дизајн со лии, па изгледа прекрасно на плажа или ако имате потреба од дополнителна заштита од сонцето. Понесете го на кампување или на одмор. Овој компактен пешкир кој брзо се суши зафаќа помалку простор од класичен пешкир а останува свеж подолго време.

 • Dormeo GO! towel
 • Dormeo GO! towel

Достапен во 2 димензии

Овој пешкир е достапен во две практични димензии, 45x90 см. и 100x170 см. Пешкирите можете да ги нарачате одвоено или заедно како сет од два пешкири. Секој пешкир е спакуван во кутија која е изработена од еколошки и биоразградливи материјали.

 • Dormeo GO! towel

  45x90 см.

 • Dormeo GO! towel

  100x170 см.

 • Dormeo GO! towel

  45x90 см. и 100x170 см.

Технички карактеристики
Димензија Среден: 1x пешкир 45x90 см.; Голем: 1x пешкир 100x170 см.; Сет од 2 пешкири: 1x пешкир 45x90 см. + 1x пешкир 100x170 см.
Дормео програма за тоалет
Материјал 100% cotton

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.