Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video
-9%
Овој функционален рачен блендер ви дава исклучително задоволителни резултати. За разлика од другите процесори на храна, овој рачен блендер едноставно го ставате дирекно во садот со храна и истата ја обработувате согласно вашите желби и потреби, директно во длабок сад, тава или чинија.
Рачен блендер

Редовна цена: 2.190,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Од 1.890,50 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо
Овој функционален рачен блендер ви дава исклучително задоволителни резултати. За разлика од другите процесори на храна, овој рачен блендер едноставно го ставате дирекно во садот со храна и истата ја обработувате согласно вашите желби и потреби, директно во длабок сад, тава или чинија.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Блендирајте, сечкајте, матете и мелете

Овој функционален рачен блендер ви дава исклучително задоволителни резултати. За разлика од другите процесори на храна, овој рачен блендер едноставно го ставате дирекно во садот со храна и истата ја обработувате согласно вашите желби и потреби, директно во длабок сад, тава или чинија.

Рачен блендер

Технички карактеристики:

 • Материјал: не'рѓосувачки челик и пластика
 • Напон: 220-240V 50-60Hz
 • Моќност: 500W
 • Бои: црна/розева или црна/сина
 • 8/10 сечило од не'рѓосувачки челик
 • 2 брзини
 • Лесен за чување
 • Турбо функција
Рачен блендер

Прилагодлива брзина и со турбо функција

Знаеме дека не постои единствена брзина со која ќе може да ги изблендирате сите состојки, така што овој блендер ви овозможува да ја прилагодите брзината за да одговара на состојките кои ги блендирате.

Едноставно прилагодете ја брзината додека не го постигнете нивото кое ви е потребно. Опцијата за турбо брзина е совршена ако ви е потребна дополнителна енергија за поцврсти состојки.

Рачен блендер

Лесен и безбеден за користење

Ергономската форма и големите копчиња го олеснуваат држењето и користењето. Остриот нож изработен од не'рѓосувачки челик, обезбедува на производот подолг животен век.

Рачен блендер
Дополнителни информации

Технички карактеристики:

 • Материјал: не'рѓосувачки челик и пластика
 • Напон: 220-240V 50-60Hz
 • Моќност: 500W
 • Бои: црна/розева или црна/сина
 • 8/10 сечило од не'рѓосувачки челик
 • 2 брзини
 • Лесен за чување
 • турбо функција

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star