Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Бесплатна достава на сите нарачки!

Бесплатна достава на сите нарачки! - Купувајте безбедно од дома.

Купувајте безбедно од дома.

 
 
[banner_timer]
 

Top Shop Paint Plus Компресор за бојадисување

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Дали долго време го одложувате бојадисувањето на вашиот дом, затоа што за тоа е потребно многу време и труд? Ви го претставуваме Paint Plus, апаратот за бојадисување со кој брзо и ефикасно ќе го бојадисате вашиот дом без неред!

 • Бојадисајте ги ѕидовите, таванот, цигла, дрво, бетон и многу други површини
 • Најновата технологија обезбедува совршено покривање со само еден слој
 • Само 1 апарат за секаков вид на боја и површина
 • Без четки, ролери и канти со боја
 • Лесен и едноставен за преместување од едно на друго место
 • Заштедувате време, боја и пари
Top Shop Paint Plus Компресор за бојадисување
1.890,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дали долго време го одложувате бојадисувањето на вашиот дом, затоа што за тоа е потребно многу време и труд? Ви го претставуваме Paint Plus, апаратот за бојадисување со кој брзо и ефикасно ќе го бојадисате вашиот дом без неред!

 • Бојадисајте ги ѕидовите, таванот, цигла, дрво, бетон и многу други површини
 • Најновата технологија обезбедува совршено покривање со само еден слој
 • Само 1 апарат за секаков вид на боја и површина
 • Без четки, ролери и канти со боја
 • Лесен и едноставен за преместување од едно на друго место
 • Заштедувате време, боја и пари
Дознајте повеќе
Детали за производот

Бојадисувајте брзо и едноставно со пиштолот за бојадисување Paint Plus

Сигурно кога ќе помислите на бојадисување, веднаш помислувате на скали, канти со боја, ролери и четки! Сега има брз, едноставен и забавен начин на бојадисување, благодарение на апаратот Paint Plus!

Со овој лесен рачен пиштол за бојадисување ќе ја бојадисате секоја површина на било кое место. Само ставете ја бојата во садот, притиснете го прекинувачот и почнете со бојадисување.

Еден слој е доволен

Со Paint Plus можете да бојадисувате ѕидови, таван, цигла, дрво, бетон и многу други видови на површини.  Најновата технологија ви овозможува одлично покривање со само еден слој.    

Заборавете на четките, ролерите и кантите со боја. Едноставно притиснете го копчето и трансформирајте ја вашата соба.   

Едноставен за употреба

Paint Plus е едноставен за употреба со само една рака. Тој не капе и прскалката се чисти многу лесно откако ќе завршите со бојадисување.  

Копчето за регулирање на протокот на боја ви овозможува прецизно бојадисување. 

Одличен за употреба на затворен како и на отворен простор         

Paint Plus можете да го користите за бојадисување на внатрешни како и на надворешни површини.     

 • Камен

 • Ограда

 • Куќичката на кучето

 • Метална ограда

 • Ѕид

 • Клупа

 • Ѕид од цигли

Со Paint Plus можете да бојадисувате со:

 • Бои на водена основа
 • Основна боја
 • Белило
 • Маслена боја
 • Емајл
 • Бои на основа на алуминиум
 • Лак за дрво
 • Заштита на дрво

Идеално освежен дом брзо и едноставно!  

Paint Plus ви помага да го освежите вашиот дом едноставно и за миг.

Со Paint Plus секој може да биде професионалец!

Дополнителни информации

Во комплетот добивате:

 • 1x пиштол за бојадисување
 • 1х сад за боја
 • 1х чашка за густина
 • 1х прскалка
 • 2х ротирачки глави
 • 1х клуч за менување на прскалката
 • 1х додаток за чистење
 • 1х клип за прскалката
 • 1х упатство за употреба

Технички карактеристики:

 • Волтажа: 220-240V
 • Фреквенција: 50 Hz
 • Капацитет на садот: 800 мл
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики Волтажа: 220-240V; Фреквенција: 50Hz; Капацитет на садот: 800мл.

Рецензии од купувачи 3 рецензии

5

3 рецензии

3 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Kire

www.topshop.com.mk

18.6.2019

zashteda
nemam viknato moleri otkako go imam zena mi duri go koristi sama

Ѓоле

www.topshop.com.mk

05.4.2017

Ѓоле
menuva mnogu trud so cetka i stedi boja i vreme i pari

Ѓоле

www.topshop.com.mk

05.4.2017

екстра
menuva mnogu trud so cetka i stedi boja i vreme i pari

3 производ(и)