Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС - Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Округла тава, Тава за пржење, Апарат за палачинки и Сет ножеви

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Округла тава со совршена димензија за вкусни и сочни јадења, на рингла и во рерна. Висококвалитетна нелеплива тава за пржење која совршено ќе се вклопи во вашата кујната. Delimano JOY Апаратот за палачинки е практичен апарат за полесно подготвување на палачинки. Неверојатно остри со модерен дизајн, Delimano Brava Chef Сетот ножеви се задолжителни во кујната за секојдневно сечкање и сечење.

Delimano Округла тава, Тава за пржење, Апарат за палачинки и Сет ножеви
6.560,00 ден.
Бесплатна достава
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Округла тава со совршена димензија за вкусни и сочни јадења, на рингла и во рерна. Висококвалитетна нелеплива тава за пржење која совршено ќе се вклопи во вашата кујната. Delimano JOY Апаратот за палачинки е практичен апарат за полесно подготвување на палачинки. Неверојатно остри со модерен дизајн, Delimano Brava Chef Сетот ножеви се задолжителни во кујната за секојдневно сечкање и сечење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Stone Legend Classic Округла тава 28 см.

Округла тава со совршена димензија за вкусни и сочни јадења, на рингла и во рерна. Оваа тава ја има идеалната димензија, во неа ќе можете да подготвувате секакви јадења, од вкусно месо до лазања. Delimano Stone Legend Classic Округлата тава има привлечен дизајн и е вистински практичен сад за готвење, може да се користи на сите видови рингли.

Совршената комбинација на материјали за долготрајна употреба

Delimano Stone Legend Classic Округлата тава е дел од новата линија на садови за готвење од Delimano – Delimano Stone Legend Classic. Изработена е од основа од јаглероден челик и емајл и обложена со Whitford QuanTanium облога зајакната со честички од камен и титаниум. Округлата тава е достапна во една димензија – 28 см.

Stone Legend Classic Тава за пржење 28 см.

Дознајте повеќе за вашата нова најдобра пријателка во кујната. Нашата Delimano Stone Legend Classic Тавата за пржење е дизајнирана да готви рамномерно и да изгледа фантастично во вашата кујна. Изработена е од 5 слоеви од нелеплива Quantanium облога и 3 слоеви комбинација од јаглероден челик и емајл за ефикасно и поздраво готвење. Секое парче риба ќе биде совршено зготвено, а исто така, е совршена и за подготовка на палачинки.

Одговара на сите шпорети

За целосна практичност и разновидна употреба Delimano Stone Legend Classic Тавата за пржење може да се користи на сите шпорети, вклучувајќи и индукција. Тавата може да се мие во машина за садови.

JOY Апарат за палачинки

Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло. Кој не сака палачинки? Вкусен десерт, па има ли поубав начин да се почне денот: Изненадете ги саканите со совршени палачинки за појадок, ручек или вечера. Само подгответе ја смесата, загрејте го апаратот и почнете со подготовка.

Подгответе и испечете совршено тенки и округли палачинки за само неколку минути. Додадете овошје или јогурт за специјален појадок, со сирење или шунка за ужина или подгответе палачинки за вечерните забави со додатоци по избор. Совршено за сите!

Brava Chef Сет ножеви

Уживајте во сечкањето со Delimano Brava Chef Сетот ножеви. Само што започнавте со опремување на вашата кујна? Набавете си ги овој сет ножеви од Delimano, кои имаат висококвалитетни сечила и рачки удобни за држење! Идеални за секаков вид сечкање во кујната, овој сет од 5 ножеви ќе стане вашиот омилен дел од кујната.

Сетот вклучува 5 од најупотребуваните ножеви во кујната - за секое домаќинство и за секојдневни задачи. Магнетниот држач ќе ви овозможи безбедно чување на ножевите:

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.