Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Delimano Nicer Dicer Quick 5 во 1 рачен сечко

Photo
Video

Со Delimano Nicer Dicer Quick сечкото, ќе можете да го исечкате вашето омилено овошје и зеленчук за многу кратко време и со помалку напор отколку порано. Оваа технологија за брзо сечкање со помош на 3 различни сечила е достапна заедно со едно супер компактно сечило кое може да сече дебели и тенки парчиња, да сече во облик на коцки и стапчиња.

Delimano Nicer Dicer Quick 5 во 1 рачен сечко
1.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Со Delimano Nicer Dicer Quick сечкото, ќе можете да го исечкате вашето омилено овошје и зеленчук за многу кратко време и со помалку напор отколку порано. Оваа технологија за брзо сечкање со помош на 3 различни сечила е достапна заедно со едно супер компактно сечило кое може да сече дебели и тенки парчиња, да сече во облик на коцки и стапчиња.

Дознајте повеќе
Детали за производот

5 причини зошто супер сечкото Nicer Dicer Quick ќе направи готвењето да биде вистински уживање.

 • Мал и компактен: сечко кој лесно се држи во рака, компактен и многу лесен за употреба.
 • Екстремно остар: секогаш остри G-nox нерѓосувачки челични сечила.
 • Едноставен за чување: се преклопува лесно и може да се чува и во мали фиоки.
 • Пренослив: можете да го носите со вас каде и да одите.
 • Безбеден: копчето за брзо заклучување ги заклучува сечилата во затворена позиција, па поради тоа тој е сосема безбеден за чување било каде.
Nicer Dicer Quick Int

Nicer Dicer Quick сетот вклучува 3 сечила кои можат да бидат користени за 4 различни типови на сечење:

 • Nicer Dicer Quick Int

  Дебели парчиња

 • Nicer Dicer Quick Int

  Резанки

 • Nicer Dicer Quick Int

  Тенки парчиња

 • Nicer Dicer Quick Int

  Коцкички

Нарачајте го вашиот пријател во кујната за сечкање со кој добивате:

 • 1x Nicer Dicer Quick; рачен сечко со вградена игла за блокирање
 • 3x Сечила кои можат да се комбинираат, може да се вметне горно сечило, долно сечило и сечило за коцки
 • 1x Рамка за комбинирање на сечилата
 • 1x Сад за складирање, капацитет: 200 мл.
 • 1x Капак
Nicer Dicer Quick Int

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star