Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Овој MeMove Сет тегови со содржи од 2 тегови обложени со неопрен, за домашна употреба. Овие тегови се идеални за пешачење, групно вежбање, бодибилдинг, зајакнување на мускулите, ослободување од стресот, физичка терапија и други вежби. Овој сет зафаќа малку простор и може да се чува секаде бидејќи е совршен додаток за вашите вежби. 

Искористете дополнителни 10% ПОПУСТ во кошничка, само до 31.03.
Понудата важи уште
MeMove Сет тегови
Од 980,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 5
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Овој MeMove Сет тегови со содржи од 2 тегови обложени со неопрен, за домашна употреба. Овие тегови се идеални за пешачење, групно вежбање, бодибилдинг, зајакнување на мускулите, ослободување од стресот, физичка терапија и други вежби. Овој сет зафаќа малку простор и може да се чува секаде бидејќи е совршен додаток за вашите вежби. 

Дознајте повеќе
Детали за производот

* Прикажаните тежините се однесуваат на вкупна тежина на двата тега заедно.

Подобро држење со MeMove Сетот тегови

Зошто да го изберете MeMove Сетот тегови?

Овој сет тегови од MeMove ќе ви помогне да ја зајакнете целокупната цврстина на мускулите и може да се користи за голем број вежби и за таргетирање на различни мускулни групи. Каква и мускулна група да сакате да таргетирате, има бројни опции за да ги постигнете вашите цели. Можете да правите стотици вежби со овие тегови.

Дизајнот на MeMove Сетот тегови

Цврста облога од неопрен овозможува лесно држење и нелизгачка структура, па нема да треба да се грижите дека теговите ќе ви се излизгаат од рацете. Сетот тегови е лесен за одржување. Теговите се обложени со неопрен и изработени од леано железо,. Достапни се во различни тежини 1кг, 2кг и 3кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ