Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Wellneo Memove Еластична лента

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Вежбајте каде и да сте со оваа достапна и лесно преносна лента за вежбање. Изведувајте стотици различни движење и вежби за да ги надополните вежбањето, тонирањето на мускулите или да ја зголемите мобилноста.

Wellneo Memove Еластична лента
500,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Вежбајте каде и да сте со оваа достапна и лесно преносна лента за вежбање. Изведувајте стотици различни движење и вежби за да ги надополните вежбањето, тонирањето на мускулите или да ја зголемите мобилноста.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Зошто MeMove Еластични ленти?

Еластичните ленти со отпор се изработени од природна, еколошка и висококвалитетна латекс лента. Мек е и прилгодлив на секој интензитет и стил на вежбање.

Предностите од вежбањето со ленти

Не го трошете тешко заработеното време и пари на членства во фитнес центри и започнете со вежбање денес. Создавањето нови навики никогаш не било полесно со оваа практична лента, која ќе стане омилен дел од вашата фитнес рутина.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star