Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Dormeo Dalia Простирка за бања

Photo
Video

Зачекорете на удобна и мека простирка за бања, веднаш штом излезете од бањата. Оваа простирка реагира на притисок и топлина, се обликува на стапалата и ја прави бањата полуксузна и стилска. Има специјална третирана површина која ја одржува оваа простирка посвежа подолго време. Има подлога која не се лизга и димензија 50х70см.

Dormeo Dalia Простирка за бања
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 8
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Зачекорете на удобна и мека простирка за бања, веднаш штом излезете од бањата. Оваа простирка реагира на притисок и топлина, се обликува на стапалата и ја прави бањата полуксузна и стилска. Има специјална третирана површина која ја одржува оваа простирка посвежа подолго време. Има подлога која не се лизга и димензија 50х70см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Додадете луксузност во бањата

Завршете со стресот и додадете поголема луксузност со 3-делниот сет додатоци за бањата. Сè што ви треба за да ја одржите бата чиста и средена, со стил со новата Dalia линија.

Dormeo Dalia Bath Mat Dormeo Dalia Bath Mat Dormeo Dalia Bath Mat

Зачекорете кон удобност, безбедност и топлина

Простирката за бања ве носи од водата во кадата или тушот до сувиот дел на бањата. Ви помага да го одржите подот чист, стапалата суви и да спречите лизгање поради влажни плочки. Dormeo Dalia Простиркакта за бања е специјално дизајнирана за да биде најдобрата простирка која можете да ја купите, со три начини за поголема луксузност во домот:

 • Dormeo Dalia Bath Mat

  Јадрото на простирката е 2см мемори пена. Реагира динамично на притисок и топлина, го следи обликот на стаплата и ја нуди потребната поддршка за да се опуштите.

 • Dormeo Dalia Bath Mat

  Меката пена е покриена со мек материјал кој одлично ја впива водата, се суши брзо и е третиран да го спречи ширењето на бактериите, микробите и мирисите.

 • Dormeo Dalia Bath Mat

  Нелизгачка подлога одоздола која ја држи простирката на место и спречува лизгање кое може да предизвика несреќи и падови.

Одличен дизајн во две бои

Простирката е со димензија 50х70см и е достапна во две класични бои, топла кафеава и свежо зелена боја.

Dormeo Dalia Bath Mat Dormeo Dalia Bath Mat

Дел од ексклузивната Dalia линија

Дел од ексклузивната линија Dormeo Dalia која се состои од бањарка, простирка за бања, корпа за алишта и 3-делен сет додатоци за бања, кои ќе донесат нов изглед на бањата.

Dormeo Dalia Bath Mat

Додадете луксузност во бањата

 

Технички карактеристики
Димензија 50x70cm
Дормео линија Bath
Дормео програма за тоалет
Материјал 100% polyester, AirX систем, Мемори пена
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ