Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Magic Bullet Блендер

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-66%

Magic bullet е практичен блендер со кој заштедувате време во кујната. Тој има специјално дизајнирани сечила со кои ќе изблендирате практично сè за 10 секунди или помалку! Сетот вклучува: основа, сечила од не’рѓосувачки челик, 2 чаши, капак што се затвара и капак за шејкерот. Моќност: 200W. Волумен на чашите: 0,25Л и 0,55Л.

Delimano Magic Bullet Блендер

Редовна цена: 3.490,00 ден.


Специјална цена: 1.190,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
Кратко инфо

Magic bullet е практичен блендер со кој заштедувате време во кујната. Тој има специјално дизајнирани сечила со кои ќе изблендирате практично сè за 10 секунди или помалку! Сетот вклучува: основа, сечила од не’рѓосувачки челик, 2 чаши, капак што се затвара и капак за шејкерот. Моќност: 200W. Волумен на чашите: 0,25Л и 0,55Л.

Дознајте повеќе

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star