Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Runtastic Пренослив УСБ полнач

Photo
Video
-76%

Runtastic USB Power Bank - Пренослив полнач со УСБ кабел кој има интегрирана ЛЕД ламбичка и капацитет од 5600 mAh. Ви овозможува да ги полните сите мобилни уреди каде сакате и кога сакате и е многу корисна кога го користите телефонот постојано во текот на денот.

Runtastic Пренослив УСБ полнач

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 729,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 4
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Runtastic USB Power Bank - Пренослив полнач со УСБ кабел кој има интегрирана ЛЕД ламбичка и капацитет од 5600 mAh. Ви овозможува да ги полните сите мобилни уреди каде сакате и кога сакате и е многу корисна кога го користите телефонот постојано во текот на денот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Немојте да останете без батерија додека ги користите апликациите на Runtastic. Мобилниот УСБ полнач ќе ви обезбеди полнење на телефонот каде и кога сакате. 

 • Избегнете ги нервозите кога ќе останете без батерија сред работа. Мобилниот УСБ полнач од Runtastic има капацитет од 5600 mAh кои лесно можат да се префрлат на вашиот мобилен телефон со помош на вклучениот УСБ кабел
 • Одговара на повеќето паметни телефони, таблети и МП3 плеери.
 • Интегрирана ЛЕД ламба која е практична за користење при слабо светло и лоши временски услови. 
 • Идеален е за  долги сесии на вежбање.

Да бидете во тек со вашето вежбање може да биде голема мотивација за постигнување (и престигнување) на вашите лични рекорди. Мобилниот УСБ полнач од Runtastic ќе ви обезбеди доволно „струја“ за да можете да продолжите со работа или да слушате музика додека трчате.

 • Вклучува УСБ кабел кој одговара на сите уреди кои подржуваат УСБ.
 • Одличен за максимално да ги искористите Runtastic апликациите за време на подолги сесии на вежбање.
 • Ви овозможува да избегнете губење на податоци поврзани со вежбањето.
 • Специјално дизајниран за долги сесии на вежбање.
 • Ви овозможува да го полните вашиот телефон, таблет и МП3 плеер каде и кога сакате. 
 • Капацитет од 5600 mAh.
 • Практична интегрирана LED ламбичка.
 • Вклучен УСБ кабел.
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики има LED ламба, време на полнење 6 - 7 часа
Капацитет 5600 mAh
Материјал пластика
Моќност /
Тежина 123 g

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star