Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Runtastic Приемник и Апарат за мерење пулс

Photo
Video
-74%

Има мек, еластичен појас за градите кој лесно се прикачува. Ги префрла податоците од пулсот директно на Runtastic апликацијата.

На приемникот има вграден влез за слушалки за да можете да слушате музика додека ги правите вашите омилени спортски активности. Одговара на сите популарни паметни телефони како што се Apple, Samsung, LG и други. 

Runtastic Приемник и Апарат за мерење пулс

Редовна цена: 5.790,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Има мек, еластичен појас за градите кој лесно се прикачува. Ги префрла податоците од пулсот директно на Runtastic апликацијата.

На приемникот има вграден влез за слушалки за да можете да слушате музика додека ги правите вашите омилени спортски активности. Одговара на сите популарни паметни телефони како што се Apple, Samsung, LG и други. 

Дознајте повеќе
Детали за производот

Најефикасниот начин за да ги остварите вашите фитнес цели е да го следите вашиот напредок. Runtastic Приемникот и Апаратот за мерење пулс се дизајнирани за да ви ги обезбедат најдеталните и најточните информации. 

Апаратот за мерење на пулс има мек, еластичен појас за гради кој лесно се прикачува на вашите гради. Без разлика каков телефон имате, ќе можете да ги следите вашите резултати без проблен со оваа корисна фитнес алатка. 

 • Прецизно го мери вашиот пулс и директно ги префрла податоците на Runtastic апликацијата на различни паметни телефони.
 • Вграден влез за слушалки за да можете да слушате музика додека вежбате. 
 • Податоците се префрлаат и се зачувуваат на вашата лична корисничка сметка на Runstastic.com, каде што ќе можете да ги менувате деталите на активностите и да комуницирате со заедницата на Runtastic.
 • Следете ги вашите активности, пулсот и напредокот со Runtastic!

Поради тоа што нашите корисници, а и нивните цели, се различни, па затоа овие додатоци се дизајнирани за да одговараат со различни апликации и телефони.

 • Одличен додаток за апликациите: Runtastic PRORoad Bike PRO and Mountain Bike PRO.
 • Одговара со:
  • iPhone: 5s, 5c, 5, 4s, 4
  • Android: 2.1 и понови
  • Windows Phone: OS 7.5
  • Blackberry: 8330m, 8350i, 8900, 9000, 9100, 9105, 9300, 9700, 9780, 9788
 • Мала тежина 65гр Апарат за мерење пулс со 7,5гр Приемник.
 • Можност за префрлање на податоците од пулсот без дополнителени адаптери.
 • Има мек, еластичен појас за градите кој лесно се прикачува.
 • Вграден влез за слушалки за да можете да слушате музика додека вежбате.
 • Одговара со: Runtastic PRO, Road Bike PRO, Mountain Bike PRO.
 • Поддржани уреди: iPhones, Android, Windows, Blackberry и други.
Технички карактеристики
Капацитет /
Моќност 3 V литиумска батерија
Тежина 73 g

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star