Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање

Photo
Video

The GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 е компактна и функционална лента и ќе ви помогне да ги остварите своите фитнес цели. Лентата има прилагодлив наклон, интегриран MP3 систем, прилагодлива потпора и многу повеќе.

Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање
29.990,00 ден.
Цена на рати: 12 x 2499.17 ден
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

The GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 е компактна и функционална лента и ќе ви помогне да ги остварите своите фитнес цели. Лентата има прилагодлив наклон, интегриран MP3 систем, прилагодлива потпора и многу повеќе.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Забрзајте го темпото со GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1!

Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели.

Започнете!

 • автоматски наклон од 0-12 степени
 • Прилагодлива мека облога која го амортизира притисокот
 • Мек систем за заштита на зглобовите
 • MP3 приклучок
 • Голема површина за безбедно, стабилно и самоуверено трчање
 • Тивок систем со каиш
 • 12 однапред наместени програми
 • Едноставен екран
 • EKG сензори за пулс на рачките
 • Дел за контрола на брзината кој е поставен на рачката
 • Дел за контрола на наклонот кој е поставен на рачката
 • Се склопува
 • Тркала за лесен транспорт
 • 1.0 HP мотор (максимум: 1.5 HP)
 • Вградени тркала за лесно складирање и подвижност
 • Рачно склопување
 • LCD екран
 • Рачно менување на наклонот (3 нивоа)
 • 3 копчиња за брзо менување на брзината
 • 12 програми
 • Безбедносно копче за прекинување на работата на лентата
Технички карактеристики
Димензија склопено: 165 x 70 x 135 см.
Дополнителни карактеристики лесно пренослива; површина за движење: 120 x 40 см.
Максимална тежина на корисник 120 kg
Моќност 1.0 HP (константно) / 1.5 HP (со забрзување)
Опсег на брзина макс 12 км/ч
Опсег на косина 0-12%
Програма за вежбање 12
Тежина 64,7 кг.
Тркала за транспорт Да
Фунцкии на екран брзина, вкупно вежбање, време, калории, накосеност, пулс, растојание

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star