Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

Hammer Canvas Вреќа за боксување

Photo
Video

Вреќа за бокс која лесно се одржува, а можете да ја користите во вашата домашна фитнес сала. Hammer Punching Bag Canvas е издржлива и има силна надворешна заштита, а со тоа е отпорна на кинење. Има 4 синџири од хромиран челик за да може да биде стабилна дури и кога ротира. Достапна е во црвена боја.

Hammer Canvas Вреќа за боксување
5.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Вреќа за бокс која лесно се одржува, а можете да ја користите во вашата домашна фитнес сала. Hammer Punching Bag Canvas е издржлива и има силна надворешна заштита, а со тоа е отпорна на кинење. Има 4 синџири од хромиран челик за да може да биде стабилна дури и кога ротира. Достапна е во црвена боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Hammer Punching Bag Canvas е специјално дизајнирана за вашата домашна фитнес сала и ви нуди оптимална поддршка и долготрајност за да направите повеќе удари. Атрактивната црвена боја ќе ви даде мотивација и ќе ве стимулира за да не се откажувате, а цврстиот челик ќе ви обезбеди стабилност дури и кога ротира.

Одличен начин за да ги стимулира вашето физичко и ментално здравје, боксот е одличен начин кој ќе ви помогне да се ослободите од стресот а истовремено да ги совладате техниките за одлична кардиоваскуларна издржливост и да ги тонирате мускулите.

 • Кога и да сакате да удрите во нешто по напорниот ден на работа или пак ако сакате да создадете домашна фитнес сала за да вежбате бокс пред да се соочите со противникот,  Hammer Punching Bag Canvas вреќата за бокс е создадена за да ви ја даде целата поддршка која ви треба за ефективно насочување на вашите удари.
 • Одличен начин за да започнете да ги намалувате килограмите, да ги тонриате мускулите и да го подобрувате вашето целосно здравје. Редовното тренирање бокс или пак удирањето во вреќата треба за многу кратко време да даде одлични резултати - тонирани раце, поцврсти нозе, задник и стомачни мускули.
 • Hammer Punching Bag Canvas е практична и погодна за вежбање.

Таа е отпорна на кинење и е направена за да може да ја користите долго време. Од новата линија на вреќи за бокс Hammer Punching Bag Canvas е направена од најквалитетни материјали и совршено производство кое е синоним на премиум класата.

Различни од сите, Hammer Boxing Line производите се специјално дизајнирани и нудат квалитет, иновативност и долготрајно решение за ефективно вежбање во удобноста на вашиот дом.

 • Hammer Punching Bag Canvas има 4 синџири од хромиран челик со кои ќе бидете сигурни дека вреќата ќе остане стабилна дури и кога ротира.
 • Материјал кој е отпорен на кинење за долготрајна употреба.
 • Достапна во атрактивна црвена боја
 • Екстремно цврста и отпорна на кинење.
 • 4 синџири од хромиран челик за максимална сигурност.
Технички карактеристики
Материјал друго, памук
Тежина 20,55 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star