Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Adidas Essential Клупа за вежбање

Photo
Video

Прилагодлива клупа со 5 нивоа, може да се намести нагоре, надоле и право. Има удобно тапацирано седиште, потпора за грбот и дршки од пена.

Adidas Essential Клупа за вежбање
10.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Прилагодлива клупа со 5 нивоа, може да се намести нагоре, надоле и право. Има удобно тапацирано седиште, потпора за грбот и дршки од пена.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Го барате најпрактичниот начин да го зајакнете вашето тело, без да го напуштите вашиот дом? Adidas Essential Utility Bench - Клупата за вежбање ќе ви обезбеди забавен и динамичен начин на вежбање и да ги добиете тие стомачни мускули на кои сите ќе ви завидуваат!

Со оваа функционална клупа лесно можете да ги таргетирате групите на мускули кои сакате да ги зајакнете! 

 • Можете да правите вежби со кои ќе го зајакнете телото, ќе ги тонирате мускулите, ќе ја зголемите флексибилноста и истрајноста

Мускулите не само што прават да изгледате поубаво и да се чувствувате поздрав - тие му овозможуваат на телото да согорува повеќе калории, побрзо - оттука ги намалувате сантиметрите во обем. 

 • Клупата се прилагодува во 5 позиции и може да се намести нагоре, надоле и право - правејќи ја одлична за користење со други лица и за менување на интензитетот на вежбите. 
 • Клупата ви овозможува правење на различни видови вежби.

Adidas Essential Utility Bench - Клупата за вежбање е дизајнирана за удобност и ефикасност - уживајте во нејзините карактеристики кои ви нудат задоволство при користењето!

 • Дебело тапацирано седиште и потпора за грбот кои ја зголемуваат удобноста со цел да го олеснат процесот на вежбање.
 • Пенести дршки за нозе за поголема безбедност.
 • Цврста метална конструкција која нуди стабилност и долготрајност. 
 • Ви овозможува лесно да ги таргетирате мускулите во горниот или долниот дел на телото и добивање на конкретни резултати.
 • Прилагодлива клупа со 5 нивоа, може да се намести нагоре, надоле и право. 
 • Дебело тапацирано седиште и потпора за грбот за зголемена удобност.
 • Цврста метална конструкција.
Технички карактеристики
Димензија 130 x 40 x 48 см
Дополнителни карактеристики 5 нивоа на наклон
Материјал друго, метал, пена
Тежина 14,6 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star