Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Perfect Ab-Strap Држачи за вежбање

Во моментот нема залиха.
Photo
Video

Во сетот добивате 2 држачи за вежбање кои многу едноставно се прикачуваат на секоја стандардна шипка за на врата. Имаат високо - квалитетни најлонски ленти, перничиња од пена кои се отпорни на пот и целата конструкција е изрбаотена за долготрајна употреба. Максимална дозволена тежина на корисник е 100 кг.

Perfect Ab-Strap Држачи за вежбање
1.490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Во сетот добивате 2 држачи за вежбање кои многу едноставно се прикачуваат на секоја стандардна шипка за на врата. Имаат високо - квалитетни најлонски ленти, перничиња од пена кои се отпорни на пот и целата конструкција е изрбаотена за долготрајна употреба. Максимална дозволена тежина на корисник е 100 кг.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Вежбајте како професионалци во и обликувајте ги стомачните мускули кои отсекогаш сте ги посакувале!

Вежбите со Perfect Ab-Strap лентите ги таргетираат абдоменалните мускули и ви нудат ефикасно зголемување на мускулната сила и нивно обликување.

Ова е едноставен, но ефикасен реквизит со кој ќе вежбате во секое време.

  • Секој држач е направен со облога од пена која е отпорна на потење и ви нуди поголема удобност, давајќи му поддршка на вашето тело додека вежбате.
  • Професионалците ги користат овие држачи за склекови и подигнување на нзоете.
  • Со овие реквизити ги таргетирате абдоменалните мускули.
  • Ги тонирате и мускулите на рацете затоа што ги користите да се подигнете од подот.

Едноставни за местење и внимателно дизајнирани за да ви обезбедат удобност и безбедност.

Направени од високо - квалитетни материјали и првокласен начин на изработка, овие држачи ви обезбедуваат ефикасна поддршка.

  • Лесно се местат на секоја стандардна шипка за на врата.
  • Нудат максимална поддршка.
  • Секој држач е направен со облога од пена која е отпорна на потење и ви нуди поголема удобност
Технички карактеристики
Димензија 10,2 см x 49 см x 19 см
Максимална тежина на корисник 100 кг
Материјал најлон, пена, челик
Тежина 0,3 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star