Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 

Dr. Levine's Магнетен појас за половина

Photo
Video

Магнетен појас за половина на Др Левин - вистинска и ефикасна магнетна терапија против болки во половината настанати од ревматоиден артритис, исчашувања, како и за рехабилитација на спортски повреди.

Dr. Levine's Магнетен појас за половина
790,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Магнетен појас за половина на Др Левин - вистинска и ефикасна магнетна терапија против болки во половината настанати од ревматоиден артритис, исчашувања, како и за рехабилитација на спортски повреди.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Магнетен појас на Др. Левин

Магнетниот појас за половина, изум на американскиот ортопед Др. Левин, содржи медицински магнети кои:

  • ја подобруваат циркулацијата на крвта во половината
  • ги олеснуваат болките кои се појавуваат од ревматоиден артритис, исчашување или спортска повреда.

Магнетните копчиња се вшиени во појасот и не се штетни по здравјето. Од хигиенски причини, се препорачува носење на појасот врз долна облека.

Должината на појасот одговара за сечиј обем на половина

ЗАБЕЛЕШКА: Магнетните делови треба да се носат кога се движите, седите или работите ( пред спиење треба да се извадат). Не се препорачуваат за лица што имаат вградени апарати на срце (пејсмејкер и слични апарати).

Магнетниот појас за половина, изум на американскиот ортопед Др. Левин, содржи медицински магнети кои:

  • ја подобруваат циркулацијата на крвта во половината
  • ги олеснуваат болките кои се појавуваат од ревматоиден артритис, исчашување или спортска повреда.
  • ја подобруваат циркулацијата на крвта во половината
  • ги олеснуваат болките кои се појавуваат од ревматоиден артритис, исчашување или спортска повреда.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star