Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Laura Amatti Glamour Tote Bag Женска чанта

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Ако сакате да изгледате одлично каде и да одите, тоа е невозможно без модерна и квалитетна чанта. Додека сите додатоци и аксесоари може брзо да ви помогнат да го подобрите целокупниот изглед, чантата ќе го направи совршен.

Ви ја претставуваме Laura Amatti Glamour Tote Bag Женска чанта достапна во 3 модерни бои.

Laura Amatti Glamour Tote Bag Женска чанта
1.990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Ако сакате да изгледате одлично каде и да одите, тоа е невозможно без модерна и квалитетна чанта. Додека сите додатоци и аксесоари може брзо да ви помогнат да го подобрите целокупниот изглед, чантата ќе го направи совршен.

Ви ја претставуваме Laura Amatti Glamour Tote Bag Женска чанта достапна во 3 модерни бои.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Laura Amatti Женска чанта во 3 модерни бои

Модните додатоци се неопходни за формирање на добар стил, а секоја сезона дизајнерите претставуваат неколку тренди модели кои ќе внесат свежина.

Laura Amatti чантата е достапна во 3 модерни и тренди бои: црна, беж и црвена.

Чантата се отвара и затвора лесно сопомош на вграден магнет. Во внатрешниот дел има дополнителен џеб со патент.

Има и додаток металнен приверзок за клучеви со пуфкасто топче.

Технички карактеристики:

  • Материјал: 96% полиуретан; 2% метал; 2% полиестер
  • Димензии на чантата: 42 x 30 x 11 см.
  • Должина на рачката: 63 см.
Дополнителни информации

Технички карактеристики:

  • Материјал: 96% полиуретан; 2% метал; 2% полиестер
  • Димензии на чантата: 42 x 30 x 11 см.
  • Должина на рачката: 63 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star