Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 
Photo
Video
-56%

Изгледајте како ѕвезда со Laura Amatti градникот кој нема жици или прерамки, па ќе можете да носите гардероба со гол грб со многу голема самодоверба. Само залепете го на кожата и повлечете ги лентите за прилагодување. Достапен е во беж боја и со величини на корпа од А до Д.

Laura Amatti Градник

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Изгледајте како ѕвезда со Laura Amatti градникот кој нема жици или прерамки, па ќе можете да носите гардероба со гол грб со многу голема самодоверба. Само залепете го на кожата и повлечете ги лентите за прилагодување. Достапен е во беж боја и со величини на корпа од А до Д.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во овој самолеплив градник!

Дали некогаш сте се запрашале која е тајната за идеално, привлечно деколте? Ви го претставуваме Laura Amatti, дискретниот, самолеплив градник кој едноставно се лепи за вашата кожа и ви дава идеален изглед.

Градникот има прилагодливи ленти кои ви овозможуваат да го добиете деколтето кое го посакувате. 

Совршено деколте без непотребни прерамки

Laura Amatti градникот ви дава поголема самодоверба и можност да носите без прерамки и со отворен грб.

 • Пред

  Изморени сте од жиците кои не ви даваат соодветна поддршка?

 • Потоа

  Градник кој се лепи за совршено деколте.

 • Пред

  Дали од блузата ви се гледаат прерамките од градниците?

 • Потоа

  Бидете полни со самодоверба во блуза без прерамки и со отворен грб.

Едноставна употреба: само залепете го & повлечете ја лентата нагоре - и толку

Овој градник за совршено деколте е многу едноставен за употреба. Самолепливиот силикон на внатрешниот дел од лепенките идеално се лепи за вашите гради. Тој е хипоалерген, се мие и можете без проблем да го користите најмалку 50 пати.

 • Залепете го

  Кожата мора да биде сува и чиста. Залепете го внатрешниот дел од лепенките на градите.

 • Повлечете ги лентите

  Прилагодете ги лентите за да добиете деколте какво што сакате.

 • Закопчајте го

  Градникот останува прицврстен во едно место и ви дава идеално деколте.

Носете го под фустаните со отворен грб

Сelebrity градникот за совршено деколте е одличен да се носи под секаков вид на гардероба. Збогувајте се со жиците и прерамките.

 • Блузи без прерамки

 • Фустани со гол грб

 • Блузи со подлабоко деколте

Дополнителни информации

Технички информации

 • Достапен во беж боја
 • Корпа со големина од A до Д
Технички карактеристики
Се пере во машина рачно перење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star