Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Laura Amatti Бразлетна и ѓердан

Photo
Video
-80%

Блеснете во сјај и разубавете се со овој прекрасен сет од Бразлетна и ѓердан Laura Amatti со додаток на пепрутка.

Laura Amatti Бразлетна и ѓердан

Редовна цена: 1.990,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Блеснете во сјај и разубавете се со овој прекрасен сет од Бразлетна и ѓердан Laura Amatti со додаток на пепрутка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Блеснете во сјај и разубавете се со овој прекрасен сет од Бразлетна и ѓердан Laura Amatti со додаток на пепрутка.

Laura Amatti сетот од бразлетна и ѓердан е спакуван во модерна кутија која е лесна и безбедна за транспорт.

Технички карактеристики:

Должина на ѓерданот: прилагодлива од 50 см. до 58 см. Димензија на пеперутката: 3,5 см. * 2 см.

Дијаметар на бразлетната: 7 см., висина: 6,5 см., ширина: 3 мм Димензија на пеперутката на бразлетната: 2 см. * 1,2 см.

Дополнителни информации

Технички карактеристики:

Должина на ѓерданот: прилагодлива од 50 см. до 58 см. Димензија на пеперутката: 3,5 см. * 2 см.

Дијаметар на бразлетната: 7 см., висина: 6,5 см., ширина: 3 мм Димензија на пеперутката на бразлетната: 2 см. * 1,2 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star