Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

8-делен сет Кујнски ножеви со држач

Photo
Video
-29%
Извонреден 8-делен сет ножеви, неопходен за сечија кујна. Изработени од не'рѓосувачки челик и нелеплива облога од титаниум со ергономски рачки. Достапни бои: зелена, црна и сива боја.
8-делен сет Кујнски ножеви со држач

Редовна цена: 2.790,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Од 1.890,50 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо
Извонреден 8-делен сет ножеви, неопходен за сечија кујна. Изработени од не'рѓосувачки челик и нелеплива облога од титаниум со ергономски рачки. Достапни бои: зелена, црна и сива боја.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Совршен сет ножеви за сите ваши потреби во кујната

Во денешно време кога изборот на ножеви е толку голем, овој сет ножеви ќе ви овозможи сè што ви е потребно во кујната. Со челичните сечила со високи перформанси, овие ножеви се исклучиво остри и издржливи. Без разлика дали сакате да исечете тенки кришки леб или пак да излупите овошје и зеленчук, овој сет ножеви ќе ја олесни секоја задача.

8-делен сет Кујнски ножеви со држач

Сетот се состои од:

 1. Готварски нож 20 см.
 2. Нож за леб 20 см.
 3. Нож за сечење 20 см.
 4. Универзален нож 12.5 см.
 5. Нож за лупење 9 см.
 6. Кујнси ножици
 7. Острач
 8. Држач кој може да се врти за 360°
8-делен сет Кујнски ножеви со држач

Елегантен сет ножеви со бронзен завршеток - Идеална комбинација на стил и функционалност

Овој сет не само што е функционален, тој е и естетски привлечен. Со својот завршеток со бронза, овој сет ќе блесне во вашата кујна. Надополнете ја вашата кујна со овој извонреден сет ножеви кој ви овозможува острина, долготрајност и стил. Во сетот добивате и кујнски ножици, острач и држач кој ќе ви овозможи сигурно и практично чување на ножевите.

8-делен сет Кујнски ножеви со држач
Дополнителни информации
 • високо квалитетен, нелеплив и не`рѓосувачки челик,
 • модерен и стилски дизајн,
 • извонредно остри,
 • удобни и безбедни за користење со ергономска обликувани рачки,
 • сецкање, дробење, засекување, лупење...
 • aтрактивен и безбеден држач.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star