Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video
-13%

За елегантна кујна и здрав животен стил полн со витамини. Кујнскиот блендер ќе понуди елеганција на вашата кујна, но и ќе поттикне здрав начин на живот. Прекрасната црна/розова боја ќе и даде на вашата кујна софистициран изглед кој ќе ги импресионира вашите гости. Кујнскиот блендер е во сет со стаклен бокал со мерица.

Кујнски блендер со сад

Редовна цена: 3.090,00 ден.


Специјална цена: 2.690,00 ден.

Од 2.555,50 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

За елегантна кујна и здрав животен стил полн со витамини. Кујнскиот блендер ќе понуди елеганција на вашата кујна, но и ќе поттикне здрав начин на живот. Прекрасната црна/розова боја ќе и даде на вашата кујна софистициран изглед кој ќе ги импресионира вашите гости. Кујнскиот блендер е во сет со стаклен бокал со мерица.

Дознајте повеќе
Детали за производот

За елегантна кујна и здрав животен стил полн со витамини

Направете ја вашата искрана исклучително поздрава, без многу напор со создавање на вкусно смути богато со хранливи материи, милкшејкови, сосови, како и разновидни свежи сокови. Со помош на Кујнскиот блендер, вие ќе можете да подготвите и вкусни кремасти супи.

Кујнски блендер

Дополнителни функции

Функцијата за дробење мраз е исклучително корисна, така што може да ја користите за спремање коктели со вашите пријатели. Овој стилски кујнски блендер има моќен мотор, функција со две брзини и една пулсирачка брзина.

Има нелизгачка подлога која спречува излизгување на блендерот, а со тоа и спречува појава на бучава додека работи.

Кујнски блендер

Технички карактеристики и предности:

 • Материјал: пластика, стакло
 • 2 брзини со пулсирање
 • дополнителна турбо функција
 • Моќност: 600 W
 • 1,5 л. стаклен бокал
 • Боја: црна/розева
 • Нелизгачка подлога
 • сечила од не'рѓосувачки челик
 • Опција за дробење мраз
 • Модерен и стилски
 • Елегантен дизајн
Кујнски блендер
Дополнителни информации

Технички карактеристики и предности:

 • Материјал: пластика, стакло
 • 2 брзини со пулсирање
 • дополнителна турбо функција
 • Моќност: 600 W
 • 1,5 л. стаклен бокал
 • Боја: црна/розева
 • Нелизгачка подлога
 • сечила од не'рѓосувачки челик
 • Опција за дробење мраз
 • Модерен и стилски
 • Елегантен дизајн

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star