Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video
-13%

Кујнскиот блендер ќе понуди елеганција на вашата кујна, но и ќе поттикне здрав начин на живот. Прекрасната црна колекција ќе и даде на вашата кујна софистициран изглед кој ќе ги импресионира вашите гости. Кујнскиот блендер е во сет со стаклен бокал со мерица.

Кујнски блендер

Редовна цена: 3.090,00 ден.


Специјална цена: 2.690,00 ден.

Од 2.555,50 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Кујнскиот блендер ќе понуди елеганција на вашата кујна, но и ќе поттикне здрав начин на живот. Прекрасната црна колекција ќе и даде на вашата кујна софистициран изглед кој ќе ги импресионира вашите гости. Кујнскиот блендер е во сет со стаклен бокал со мерица.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Богатство од витамини со само еден апарат

Направете ја вашата искрана исклучително поздрава, без многу напор со создавање на вкусно смути богато со хранливи материи, милкшејкови, сосови, како и разновидни свежи сокови. Со помош на Кујнскиот блендер, вие ќе можете да подготвите и вкусни кремасти супи.

Кујнски блендер

Многу дополнителни функции

Функцијата за дробење мраз е исклучително корисна, така што може да ја користите за спремање коктели со вашите пријатели. Овој стилски кујнски блендер има моќен мотор, функција со две брзини и една пулсирачка брзина.

Има нелизгачка подлога која спречува излизгување на блендерот, а со тоа и спречува појава на бучава додека работи.

Кујнски блендер

Технички карактеристики и предности:

 • Материјал: пластика, стакло
 • 2 брзини со пулсирање
 • дополнителна турбо функција
 • Моќност: 600 W
 • 1,5 л. стаклен бокал
 • Боја: црна
 • Нелизгачка подлога
 • 4 сечила од не'рѓосувачки челик
 • Опција за дробење мраз
 • Модерен и стилски
 • Елегантен дизајн
Кујнски блендер
Дополнителни информации

Технички карактеристики:

 • Материјал: пластика, стакло
 • 2 брзини со пулсирање
 • дополнителна турбо функција
 • Моќност: 600 W
 • 1,5 л. стаклен бокал
 • Боја: црна
 • Нелизгачка подлога
 • 4 сечила од не'рѓосувачки челик
 • Опција за дробење мраз
 • Модерен и стилски
 • Елегантен дизајн

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star