Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-84%

Космодиск Класик сет специјално дизајниран со иновативна маичка за лесно и едноставно носење!

Соодветни за сите и целосно прилагодливи и удобни за носење.

Kosmodisk Classic Мове Сет

Редовна цена: 3.990,00 ден.


Специјална цена: 619,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Космодиск Класик сет специјално дизајниран со иновативна маичка за лесно и едноставно носење!

Соодветни за сите и целосно прилагодливи и удобни за носење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Специјална понуда со ПОДАРОК - Дормео анатомска перница!

Нов производ од семејството на Космодиск кој ќе ви овозможи живот без болки во грбот и 'рбетот.

Космодиск Класик сет - сега усовршен во практична иновативна маичка!

Едноставен за носење така што ќе посакате да го носите постојано. Лесен и удобен сет кој се состои од 3 делови:

  • космодиск дел за 'рбет
  • космодиск дел за половина
  • маичка за дополнително користење на делот за 'рбетот.

Сетот е многу практичен, маичката е прилагодлива на секој облик на телото и многу удобна за носење. Ослободете се од болките засекогаш и чувствувајте се пријатно за време на секојдневните активности!

Космодиск овозможува сигурно, ефикасно и едноставно решение за болките во грбот. Производите со универзалниот Космодиск систем со ребра се клинички тестирани и проверени, дизанирани од стручен тим за да ви помогнат да се намалат или целосно да се отстранат болките во грбот и 'рбетот.

Масажното дејство на уникатниот КосмодискСистем™ на ребренца ги стимулира мускулите покрај `рбетот. Со тоа се создава топлина која ја зголемува циркулацијата на крвта, што ги олабавува вашите мускули и ја намалува болката.

Космодиск не содржи магнети или батерии, што значи дека може да го користите и во комбинација со традиционална или алтернативна медицина.

Практичен, лесно приспособлив на сечиј `рбет заради уникатниот систем за приспособување и удобен за носење

Кога го носите КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет ќе ги почувствувате придобивките на релаксирањето додека работите, пазарувате, возите, спортувате, одмарате, патувате, спиете…

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома